Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fidesz szavazók! Ti miért...

Fidesz szavazók! Ti miért fogtok erre a pártra szavazni idén tavasszal?

Figyelt kérdés
Fidesz szavazókon kívül senki más válasza nem érdekel. Se beszólás, se lehurrogás, semmi. Kérlek, hogy ne írjatok, ha nem erre szavaztok.

2018. jan. 27. 19:15
1 2 3 4
 31/36 Pro Patria ***** válasza:
+ Átlátszó, Mérce, Vastagbőr, Nyugatifény, Népszava, Hócipő, Magyar Narancs, 168 óra, Zsúrpubi, KMH, HírTV, Hetek, Lánchídrádió, Klubrádió, ATV, 24.hu, etc.
2018. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
A Fidesz egyik legnagyobb pozitívuma, a Gyurcsány idegesítése!
2018. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Akkor sorolom a fidesz lakájmédiát


Magyar Idők

Magyar Hírlap

Figyelő

Lokál

Demokrata

Ripost

Karc FM

m1

m2

Duna tv

Kossuth rádió

TV2

Echo TV

ATV

Origó csoport

Faktor

VS.hu

888.hu


Még hozzávehetném a tucatnyi vidéki napilapot is, de se kedvem se idöm nincs összeirogatni őket


Elég jól látszik hol van a túlsúly, és jól látod, az ATV is a fidesz zsebében van már (500 millió a hitgyülinek?)


Amúgy meg nem értem miért zavar ha van még olyan médium ahonnan szerencsére még nem csak az igénytelen propaganda ömlik, egy demokráciában ennek így kéne lennie

2018. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Pro Patria ***** válasza:

"Még hozzávehetném a tucatnyi vidéki napilapot is, de se kedvem se idöm nincs összeirogatni őket"

- Amiknek nulla a hírközlő súlyuk, a nyomtatott sajtó haldoklik, több településen megszűnt a reggeli kihordásuk, nem egy napi-, heti-, havilap pedig megszüntette a nyomtatott formáját, és csak internetes felületet üzemeltet.

[link]


"Elég jól látszik hol van a túlsúly"

- Valóban: sehol. Más véleményre csak irányított akarattal lehet jutni.


"és jól látod, az ATV is a fidesz zsebében van már (500 millió a hitgyülinek?)"

- Lof.t. Változott valamiben az ATV hangvétele? Nevetséges, ha nem adnak támogatást egy médiaszereplőnek közvetve, vagy közvetlenül, vagy nem annyit, mint azt helyesnek gondolná a szubjektív megítélés, akkor a kormány "kicsinálja", ha van ilyen, mint közvetve ez, akkor ismét csak "kicsinálja".


"Amúgy meg nem értem miért zavar ha van még olyan médium ahonnan szerencsére még nem csak az igénytelen propaganda ömlik, egy demokráciában ennek így kéne lennie"

- Engem nem zavar a médiapluralitás, téged zavar, hogy olyan véleményforrásokat látsz, amik a te személyes ízlésednek nem felelnek meg - merthogy láthatóan van mindkettő féléből, szabad keresgélésből válogathatóan.

Az igényesség pedig nem eredendően az ellenzéki kritika - az RTL a létező talán legigénytelenebb hírközlő, például. A te lebontásodban igénytelen média az, ami a vallási fanatizmusba hajló politikai képedbe nem illeszthető bele.

2018. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Pro Patria ***** válasza:

Tessék, nem kellett sokat várni, pont most megy az RTL Híradóban:

"Kék és arany festékkel fújták le az emlékművet. Ezek az erdélyi zászló színei."


Először azt hittem, rosszul hallottam. Azzán megismételték.

Csakhogy amire ők gondoltak, az a székely zászló:

[link]


Erdély zászlaja ez:

[link]


Általános igénytenség. A kormányellenesség nem tesz igényes médiává.

2018. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
43%
Szoktam nézni a kommenteket - Az OV ilyen, az OV olyan, ezért nem szavazok rá, azért nem szavazok rá, stb. Szóval könyörgöm, nem feleségül kell venni, nem a szeretőjének kell lenni! Arra kell szavazni, aki kevesebbet kotorászik a pénztárcában. A pénztárcában való kotorászásban pedig a jelenlegi ellenzék verhetetlen, ezt már bebizonyították.
2018. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!