Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Puzsér Róbert szerintetek...

Puzsér Róbert szerintetek feminista vagy antifeminista?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 19:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Mondjátok már meg, hogy ki az a filmrendező, akit ártatlanul vádoltak meg? Vagy annyira általános jelenség lenne, hogy minden egyes rendezőt megvádolnak nemi erőszakkal alaptalanul?


Puzsér nem feminista, még véletlenül sem.

2018. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugye amikor ide írtam, akkor feltételeztem, hogy mint minden emberi lénytől elvárható, úgy az olvasóknak is van egy nagyon halvány asszociációs készségük, de úgy látom tévedtem, bocsánat. Természetesen nem kizárólagosan a filmrendezőket érhet alaptalan vád, bár szerintem ezt nem itt kéne elmagyarázni.
2018. febr. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
52%

Jó, akkor mondom máshogy.

Nevezz meg, kérlek, csak egy (!) olyan embert, akit ártatlanul vádoltak meg nemi erőszakkal! Ha nem tudsz példát mondani, akkor teljesen alaptalanul feltételezed, hogy annyira elterjedt jelenség lenne ez.

2018. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!