Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a migráció miatt rossz...

Demokrácia kérdése:

Ha a migráció miatt rossz állapotok vannak nyugat- Európában, akkor miért a magyarok vándorolnak oda be, s nem fordítva?

Figyelt kérdés
plakátok, propaganda

2018. febr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Orosz példát írtak Digo nem olaszt. :D
2018. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
50%
51#, jogos. 😃
2018. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Amikor utoljára írtam ide, még nem voltak ennyire mérgesek az emberek.


A bűnözés nőtt? Mint a válaszokból kiderült, linkek nem érnek semmit, mert csak helyi esetek, a statisztikákat meg többféleképpen lehet magyarázni. Az eredeti kérdéstől egy kicsit elkanyarodtunk, de annyi igaz, hogy azok az esetek, amelyekről a médiában (eltorzítva ugyan) hallottunk, nem segítenek a migráció elfogadásában. Pont ezért is lovagol rajta a média annyit. Így az állambácsi azt tudja mondani a közeljövőben a kiborult bili felett, hogy az emberek nem akarták.


Amennyiben lenne is betelepítés, biztosak lehettek benne, hogy nem maradnának itt. A mi munkaképes fiataljaink nagy része is inkább kint próbál szerencsét. A migrációs viták ezt teljesen elkendőzik, vegyétek már észre!


"M.O. bajban van, de nagyon.

Az államkasszából ürül ki a vagyon.

Eu-s pénzekkel a nagyok csak magukat óvják,

A népet viszont álhírekkel sokszor be- beoltják.



Így a nép, mint a birka béget,

de nem veszi észre,

hogy a Pásztor az,

aki miatt a bőre égett..


Nincs összetartás, hit,

Az igazságból törölték az i-t."

2018. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
0%
Oroszországban azért teljesen más a helyzet, ott rohadt keményen lépnek fel a rendőrök. Ny.Európában a jogaikra hivatkozva pofán röhögik a rendőrt, a ruszkiknál megvan a tisztelet.
2018. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 hájaaa ***** válasza:
100%
Inkább élek egy olyan helyen ahol pofánröhöghetem a rendőrt és a jogaimat érvényesíthetem vele szemben, mint egy olyanban ahol kinyilvánítanak a rendszer valamilyen ellenségének és addig ütnek engem és fenyegetik a családom ameddig bele nem rokkanunk.
2018. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

,,Oroszországban azért teljesen más a helyzet, ott rohadt keményen lépnek fel a rendőrök"


Fenéket lépnek fel keményen ellenük. Muszlimokról beszélünk, nem Putyin ellenzőiről, velük szemben szoktak fellépni keményen csak az orosz rendőrök.

2018. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
46%

55#, ok akkor élj olyan helyen. 😊

Egyébként szerintem az sem normális hogy megtámadják a rendőrt fényes nappal, betörik a rendőrautó ablakát, a rendőr meg futva menekül.

2018. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%

,,Egyébként szerintem az sem normális hogy megtámadják a rendőrt fényes nappal, betörik a rendőrautó ablakát, a rendőr meg futva menekül."


Szerinted miért szónokolunk innen Borsodból évek óta mindegyik kormánynak, hogy lépjenek már fel keményebben a kisebbségiekkel szemben?

2018. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 hájaaa ***** válasza:
100%

# 57


Persze hogy nem normális, de te nagyon végletekben tudsz gondolkodni a hozzászólásaid alapján, így nehéz bármit is a figyelmedbe ajánlani.

2018. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

,,de te nagyon végletekben tudsz gondolkodni a hozzászólásaid alapján"


Hozzá kell szokni, ez Digo.

2018. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!