Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A lányok hogyan viszonyulnak...

Hadess24 kérdése:

A lányok hogyan viszonyulnak azokhoz akiket manapság nácinak, neonácinak neveznek? Zavar titeket ha a barátotok azt gondolja, hogy szart sem ér ez a jelenlegi társadalmi berendezkedés?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ettől nem leszel náci.
2018. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Szeretik őket.
2018. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
A manapság nácizók csak érv nélküli droidok. Elcsépelt duma, ami már sokakat nem hat meg.
2018. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Már a kérdésed is szexista.


A lányok.

Hát igen,a lányok nem lehetnek nácik,ők nem politizálnak,ők nem gondolkodnak,hanem max arról alkotnak véleményt,hogy a férfiak hogyan gondolkodnak.


A náci gondolkodású embernek mindenféle emberi kapcsolatai egyenlőek a 0-val.

2018. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Normális ember(a lányok is) elkerülik az ilyeneket,mint a pestist.


Persze biztos ki lehet fogni 1-1 őrületet,aki vakon követi a gonoszt...

2018. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Frühstück Wurst válasza:
12%
Hát ha a faji nézetet nem veszik hű de nagyon szigorúan akkor egész jól XD Én egy opyan lány vagyok a pár darab közül :D
2018. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Megkérdezném egyik-másiktól, hogy ismertesse nekem az NSDAP programját és hogy ezt a mai viszonyok között hogy tudná kivitelezni. Tényleg érdekelne... :))
2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon taszulok a neonáciktól. Évekig hallgattam a hitlerista-szálasista agyrémet az ismerőseimtől, nem kérek belőle többet. Hetven év nem volt elég arra, hogy belássátok, mi a probléma ezzel az eszmével?
2018. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
7%
6. válasz adó vagyok, én sem vagyok normális. Ha velem 1-2-3 évvel idősebb és szélsőjobboldali (DE NEM ANIME FAN MERT FUJ) akkor az teljesen rendben van, lenne közös téma... :-)
2018. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
43%

Engem nem zavar. Sőt előnyben részesítem a fasiszta, neonáci fiúkat.

17/L

2020. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!