Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan, aki a Fidesz...

Van olyan, aki a Fidesz hatására a korábbi szélsőjobboldali álláspontját fellazította és azóta mérsékeltebb lett?

Figyelt kérdés
Akár az itteni közösségre gondolok, akár ismerőseitekre.

2018. márc. 5. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Fidesz hatására még határozottabb fasiszta pribék lettem.
2018. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
A "G-nap" óta csak egyre erősödött bennem a keresztény demokratikus konzervativizmus és nemzeti radikalizmus.
2018. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Libers Pertz ***** válasza:
8%
Én korábban a jobb oldallal szimpatizáltam, de az utóbbi pár évben meggyőzött a fidesz és azóta éljen Orbán királyunk!
2018. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem a Fidesz hatására, de korábban sokkal kritikusabb voltam a zsidósággal, cigánysággal szemben. Nem voltam éppen rasszista vagy antiszemita, de keményen kritizáltam őket.


Nyilván a korral is jár, de ma már elnézőbb, megértőbb vagyok velük szemben (is). Ők is itt élnek, Magyarország akárhogy nézzük az ő hazájuk is. Egy esetleges tömeges bevándorlás, az iszlamizáció Európa szerte, nekik sem lehet érdekük. A sorsunk sok tekintetben közös, így az érdekeink is.


Amellett eme konfliktusok sok esetben a liberálisok, jogvédők által szított, generált ellentétek voltak, és azok ma is.


Nem attól lesz jobb hazafi, magyar, nemzeti radikális valaki, mert teli szájjal zsidózik és bakancsban jár.

2018. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A Fidesz elérte azt, hogy rohadtul nem érdekel hogy jobb vagy baloldal, nem érdekel hogy Jobbik, MSZP, LMP vagy Kisgazdapárt, egyetlen egy dolog lett számomra a fontos, és az az hogy a Fidesz menjen. Azt hittem az MSZP idején hogy azoknál rosszabb nem lehet, borzasztó nagyot tévedtem, őszintén visszasírom a Fletót meg a Bajnait.
2018. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát én bevallom velem valami ilyesmi történt! Volt ,hogy rájuk szavaztam ,azt akartam ,hogy jobboldali ellenzéke legyen a kormánynak. Most már azt akarom hogy ne legyen ellenzéke a kormánynak (kellőképpen nemzeti hazafias módon viselkedett a Fidesz). Úgygondoltam összefogás lesz a két párt közt... Ehelyett azt éreztem Vona elárult amikor sz##dobáló kampányt kezdett a Fidesz ellen. Pont akkor amikor Nemzeti összefogásra lett volna szükség!

(JÓ KÉRDÉS)

2018. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Már alig van cigány bűnözés.
2018. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem a Fidesz hatására, de korábban sokkal kritikusabb voltam a zsidósággal, cigánysággal szemben."


Konkrétan mit kritizáltál velük kapcsolatban?

2018. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!