Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt mondják a kisebbik rosszra...

Azt mondják a kisebbik rosszra kell szavazni. Én nem tudom melyik a kisebbik rossz. Nekem mindegyik ostoba és/vagy bűnbanda. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 01:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*mindegyik párt
2018. márc. 16. 01:13
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Orbán egy lassú halála az országnak, ahonnan még lehetnek leágazások, idővel ha eltakaródik a mostani teljesen inkompetens és töketlen ellenzék.

Az ellenzék a gyors halál, már amennyiben betartanák a teljesen lehetetlen ígéreteket, mint juttatások emelése, bérunió, adócsökkentés, stb. A semmiből megígérték a mindent. Jó gazdaságból, stabil növekedésből lehet költeni bérfejlesztésekre, szociális kiadásokra, mint nyugaton. De ha a semmiből akarunk mindent akkor az nem működik, akkor az oda vezet ahol Venezuela tart!

2018. márc. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Én Túró Tortára szavazok, mert jó nő.
2018. márc. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

"Azt mondják..." - Kik mondják?

"kell szavazni" - Nem kell szavazni. Lehet szavazni.

"nem tudom melyik a kisebbik rossz." - Senki nem tudja. Ezért gondolkodnak rajta. Lehet, hogy van egy elképzelésük, de tudni csak utólag lehet, előre legfeljebb sejteni, vagy gondolni lehet.


Nem hiszem, hogy bárki ostoba lenne ott, mert ostoba embereknek nincsenek száz milliós vagyonai pár év alatt. Bűnbanda - ezt meg bizonyítani nehéz - úgyhogy ezt sem állítom. Egyszerű politikusok, akik hatalommal élnek és visszaélnek. De pontosan tudják, hogy meddig mehetnek el és ha tovább akarnak menni, mint amit az ügyvédeik szerint szabad, akkor vagy kiskaput találnak, vagy odébb rakják a határokat, mert ők szablyák meg azokat.

De abban egyet értek, hogy politikus és politikus között nincs nagy különbség.



No meg az is számít, hogy melyik választó körzetben vagy. (Bár magyarokról beszélek, úgyhogy biztos gyűlölettel fogják fogadni ezt, amit mondok...) Nem pártra kéne szavazni, hanem emberre, aki képviseli a az adott körzetet. És bizony nem minden helyen ugyan az a párt képviselője szimpatikus. De az biztos, hogy egyik sem empatikus.


Nálunk a legkisebb rossz a Kétfarkú kutya párt és ha nem mész el szavazni. Mert mind a jobbikos, mind a fideszes, mint a maszopos, meg az elempés is nyíltan kommunikálta kampányon kívül, hogy tönkre akarja tenni a választó kerületet, mert haragszik a többiekre, akikkel együtt kéne működnie. De mind írtam. Magyar hülyegyerekek és csak a gyűlöletet kovácsolják, nem akarnak országot építeni.


A legjobb, hogy a OV azt mondta ma: akik nem tudják mi van az országban ma, azok nehezen fognak tudni jól szavazni. Ezt a szibillai kétértelműséget nem is lehetett volna jobban megfogalmazni. Szándékosan butítják és mondanak hülyeséget az embereknek, majd ők maguk is azt mondják, hogy ez megzavarja az embereket. De nem a fidesz csinálja csak ezt, hanem mindegyik.


Szóval megértelek. Nem könnyű választani saját magadnak hóhért.


Én döntöttem, de az alapján, amit látok a SAJÁT választó körzetemben és nálunk a legkevesebb gyűlöletet a kutyák szítják. Nekem meg ez kettő az elsődleges: kevesebb gyűlölet, több kooperáció. Kisebb pártok meg nem kerültek be nálunk.



Várom már, hogy vége legyen, mert lassan megverik egymást a véleményükért a magyarok... legalábbis a munkahelyemen már volt lökdösődés politika miatt. Ennyit elértek a parlamentben, hogy megosztották a társadalmat és uralkodnak rajtuk.

2018. márc. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Párdon, még a momentum is bekerült nálunk. Na de amit ők lenyomtak az interjúkon.... abban nagyot csalódtam. Nálunk a momentum semmi együttműködésre nem hajlandó, csak reaktív lépései vannak, semmi önálló cél, vagy mások ötleteinek javítása, csak a gyerekes mindennek ellentmondás. Abból meg már van egy tucat és nincs igény még egyre.
2018. márc. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a Jobbik, LMP, Momentum mindenképp kisebbig rossz, mint a Fidesz, MSZP, DK. Azt meg senkitől nem várhatjuk el, hogy tökéletesen a mi elveinkhez igazodva politizáljanak, úgy hogy tökéletes egyetértés legyen mindenben, és a mi világnézetünk szerint semmi "rosszat" ne tegyenek.
2018. márc. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jobbik, mert az az egyetlen magyar párt.
2018. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy megértsd, mi a kisebbik rossz, mondok egy példát.

Odamegyünk hozzád hármad. Egyiküktől kapsz egy pofont. Másikunk jól megver. Harmadikunk levágja kezed lábad. Mind rossz. De csak rájössz, melyik a kisebbik rossz. Őt nem szeretni kell most, hanem szavazni rá. Micsoda különbség!


Aztán meg, utána majd nincs vége. Ideje a körmére nézni, mit tesz az a kormány. Ha érzed, hogy jutsz előre, nem olyan gyorsan, mint szeretnéd, de jutsz, akkor elég morogni, hogy nem lesz ez így jó. Ha azonban folyamatosan azt mondogatják neked, milyen jól élsz, miközben egyre rosszabbul, akkor már cselekedni kell. Ez néha nehéz, most azonban könnyű. Veszel egy mély lélegzetet, és elfogadod a pofont, hogy a kezed megmaradjon. Kiválasztod, akit a legkevésbé utálsz, és szavazol rá. Itt most (kivételesen) elég szavaznod. Az elbírálás későbbi feladat. Akkor majd újra szólok.

2018. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!