Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a Google...

Észrevettétek, hogy a Google - kereső találatai cenzúrázva vannak?

Figyelt kérdés
Pl. ha rákeresel erre: "A Fidesz választási programja 2018", akkor csak balliberális, ellenzéki oldalak találatait adja neked. Ha ugyanezt a Bing, vagy a Duck Duck Go-keresőben teszed, már kapsz jobboldali találatokat is...

#Google #cenzúra #előítélet #kettős mérce #balliberális részrehajlás
2018. márc. 19. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne akarj pápább lenni a pápánál, maga Gulyás Gergely mondta, hogy azért nem készít a Fidesz választási programot mert "„A kampány hisztérikus hangulatában az észérvek nem számítanak"" ezt mondjuk három év migránsozás, sorosozás után bedobni, hát nem tudom vastag bőr kell hozzá. Program nincs, vastag bőr van, ez is több mint a semmi. Egyébként meg kérdező "kettő hét alatt rendet fogunk tenni" (hangzott el 2010-ben például Pintér Sándor szájából) Ha még szerinted se sikerült nyolc év alatt, amit két hét alatt ígértek, azért ott bajok lehetnek.

Meg nem minden úgy volt és van, ahogy azt te hiszed, de...

Inkább hagyjuk.

2018. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Kedves John Mclane!

A gazdaság talpraállítása, a rend helyreállítása stb. olyan programok, amelyeket nem lehet egyik pillanatról a másikra megvalósítani. Nem elég négy-nyolc év, pláne, miután a 2010 előtti Gyurcsány-atyus féle politikai garnitúra úgy szétverte ezeket a területeket."


Na majd meséld el Mészáros Lőrincnek, hogy neki kitartóan éveken át kell küzdeni, hogy sikereket érjen el. Ja nem, 4 év alatt gennyesre kereste magát :D


Melyik rendet állítanák helyre? A Gyurcsány-féle "átkosban" média függetlenség volt, azóta nincs. Akkor szinte bárki nyilatkozhatott bármit, most nem. Az ilyen és ehhez hasonló hülyeségeket napestig lehetne sorolni.


"Aki pedig tagadja, hogy az ország az elmúlt nyolc évben fejlődött, GDP-je növekedett, vagy legalábbis kifelé tart a 2010-ig tartó recesszióból, az nyilvánvalóan megrögzött baloldali uszító, és nem tartozik a hiteles válaszadók közé"


És a GDP növekedése az minek köszönhető? A kormánypártnak vagy a gazdasági környezetnek? Annak, hogy azoknak az országoknak csináljuk a rabszolgamunkát, ahol van növekedés és ez húz minket? Mi lenne, ha kivonnánk a GPD növekedésünkből a nettósított uniós kifizetéseket, csak nem kiderülne hogy még mindig recesszió van? :D

Megsúgom, minden normális ország kifelé tart a gazdasági válságból, na bumm...


Ha megnézzük a fenti felsorolást, akkor Matolcsy úgy állította helyre qa gazdaságot, hogy a közpénz elvesztette közpénz jellegét.

Lázár rendje úgy valósult meg, hogy sokat tudó emberek hirtelen csak úgy meghalnak úton a rendőrség felé.

Pesti Imre egészségügy megmentése is jól sikerült sőt emellett még stadionokra is futotta :D


Eljött a Soltész Miklós féle szociális biztonság is, a KSH lejjebb vitte a létminimum értékét és már nincsenek is csórók. Ezen a téren olyat fejlődtünk 8 év alatt, hogy Kanada és Svájc meghajolt előttünk :D


Navracsics Tibor és a demokratikus normák, hát jó :D


Nyilván én vagyok megrögzött baloldali uszító, persze. Vagy te vagy elvakult fidesz fan, esetleg te is mániákus hazudozó vagy netán valamelyik fizetett trollhadsereg tagja.


Komolyan nem értem hogy tudják magyar emberek így pofán köpni saját magukat, néha már úgy gondolom hogy nem is érdemel az ország jobbat.

2018. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Kedves ismeretlen nevű commentelő!


A "sorosozás" sajnos valóságos problémát takar. Olvasd el Soros Nyílt társadalmak c. könyvét, nézd meg politikai aktivitását az ENSZ-ben, vizsgáld meg az általa finanszírozott "civil szervezeteket", és talán belátod, hogy Gyuri bácsi tényleg veszélyes figura azokra nézve, akik nyugalmat akarnak és szuverén nemzeteket Európában. Ha globalista vagy, kinek mit sem jelent a nemzete, akkor öleld kebledre Gyuri bá' ideológiáját és állj be önkéntesnek egy NGO-ba. Lelked rajta.


Egyébként meg miben áll a magyar baloldali ellenzéki pártocskák politikai programja?

1. A Fidesz hazudik

2. Soros jó ember, ártatlan, veszélytelen

3. A Fidesz hazudik

4. Soros jó ember, ártatlan, veszélytelen

5. A Fidesz hazudik

(...)


Akik hazudnak, a leghangosabban kiabálják, hogy mások hazudnak.

2018. márc. 21. 19:01
 14/21 anonim ***** válasza:

Elnézve a válaszodat kérdező, még a végén igazat adok Gulyás Gergelynek, miszerint az észérvek nem számítanak a kampány hevében. Amúgy az megvan, hogy a te logikádat követve az össze Fidesz botrány az igaz? Mert mást se hallok tőlük, mint hogy ez meg az "Simicska média hazudozása" tehát ha szerintük ez hazudozás, szerinted pedig a hazugsággal vádoló hazudik, akkor tulajdonképpen a Simicska-féle média szerinted igazat ír!

Én amúgy már rég tagja vagyok NGO-nak. Úgy hívják: MTGSZR- avagy a Magyar Társadalom Gondolkodni Szerető Rétege. Sajnos mostanában eléggé alulreprezentáltak köreinkben a kormánypárt hívei...

2018. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Egy-két példa, hogy a Simicska-féle médiabirodalom, hogyan manipulálja a tényeket, infókat.


Például, az Index sorozatba kezdett elmúlt nyolc év címmel. Egy probléma van vele: átverés az egész. Úgy vizsgálódnak, olyan adatokat használnak, amelyeken véletlenül se látszanak az elért eredmények.


Amikor pengellére állították a magyar béremelést más országokkal összehasonlítva, az Eurostat adatait használták. Csakhogy az Eurostat adatai 2015-ig adnak infót, így a legújabb fejleményeket már nem foglalják magukban.


Pedig ha tovább kutakodunk az Eurostat honlapján, és nem csak összehasonlító adatsorokat és ábrákat nézünk, rátalálunk olyan adatokra, miszerint a magyar bérnövekedés dobogós lett az Európai Uniós országok között a tavalyi esztendőben, hiszen 12,5 százalékkal nőttek itthon a bérek.


Simicska csicska médiája, az Index, megfeledkezett továbbá a 6 éves bérmegállapodásról és azzal járó bizonyos adók csökkentéséről, az egészségügyi dolgozók béremeléséről, a nettó átlagkereset 200 ezer forint felé emeléséről, a minimálbér 2010 óta történt 88 százalékos növekedéséről, vagy szakmunkásbér megduplázódásáról.


Lehet ugyanis gazdasági szempontból ekézni a 2010 óta eltelt időszakot, de ha reálisan végignézzük a rendszerváltástól számított majdnem 30 évet, akkor nyilvánvalóvá válik: most használjuk ki legjobban a lehetőségeinket.


Ilyen és ezekhez hasonló példákat még lehetne mondani.


Tehát tényleg igaza lehet Gulyás Gergelynek, miszerint az észérvek nem számítanak a kampány hevében.


Sajnálom hogy "gondolkodni szerető" létedre bedőltél a legátlátszóbb baloldali kampánypropagandának is.

2018. márc. 24. 09:54
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

Miért van az, hogy mindig elkezdődik a terelés? Hogy jön ide az Index olyan cikksorozata, amiről én személy szerint nem is tudtam, hogy létezik, és eddig szóba sem került. Csak a te gondolatmenetedet vittem végig.

Figyelj, ha itt most belinkelnénk, hogy a Habony-féle médiabirodalom, a köztévé csoport, Andy Vajna stb. hány de hány, de hány hírt hamisított, túlzott el, vagy egyszerűen csak talált ki, akkor itt ülnék a választásokig, mert tízezer számban lehetne linkelgetni.

Vagy szerinted is rettegnek a nyugdíjasok Vona keretlegényeitől, ezt is elhiszed például? Mert az Origo megírta, csak igaz lehet...

Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy szektás vagy, annak meg aztán mondhatunk, amit akarunk.

2018. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Bigott vagy, mert nem reagálsz megfelelő érvekkel arra, amit írtam, csak terelsz és más médiumokra mutogatsz. Ennyi a szellemi kapacitásod?
2018. márc. 25. 07:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Júúúj Lacesz, Lacesz, te voltál az, aki csak úgy kirántotta a fenekéből, hogy az Index, hogy manipulál, így volt vagy nem? Most arról írsz, hogy én mutogatok más médiumra? A kérdésednek köze nem volt a médiumokhoz, te váltottál témát, és most az is baj, hogy azzal a témával foglalkoztam? Azért nézz már kérlek tükörbe.
2018. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az Index példáján demonstráltam, hogy hogy működik a Simcska-csicskamédia és hazugsággépezet, aminek te alázatos bólogató-Jánosa vagy.
2018. márc. 26. 12:15
 20/21 anonim ***** válasza:

Te hallod, miket tudsz még rólam, amiket én nem?

Ha ennyire tudod, hogy ki meg mi vagyok nézz már rá a vércukor szintemre is a kristálygömböddel. :-)


amúgy ilyenkor mindig elszórakoztat a gondolat, hogy 2015 januárja előtt de sokat bólogathattak a Hír Tv-re Magyar Nemzetre, Lánchíd rádióra, most meg gonosz Simicska-média lett belőle :-)

2018. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!