Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Konktétan mi a bajotok a...

Konktétan mi a bajotok a menekültekkel?

Figyelt kérdés

Oké oké sok rossz és mocsok ahogyan Magyar is naés, mégis kint lehetnek Canadában meg egyéb helyen.

Nem akarok feszültséget kelteni de ti bele gondoltok abba, hogy mennyien haltak meg menekülés közben? Sokakat csak sok pénzért hozzak ide ahol ők nyugalmat remélnek persze kamatos pénz amit fizetni kell ha azt akarják, hogy az otthon maradt nagyi életbe maradjon.

Nem is értem, hogy miért kell nap mint nap azt látnom hatalmas feltűnő betükkel "EZ VELED IS MEGTÖTTÉNHET,, cimmel (888.tv2,stb) amiket nem is lájkoltam be! A kommeteket olvassva a magyarok élvezik ezt, hogy igen is fúj menekült huzzál haza.

Undoritó ez, mi a bajotok Magyarok?

(Akinek nem inge ne vegye meg amugy is költői kérdés)



2018. márc. 26. 18:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Előre is elnézést nem figyeltem oda nagyon, és elírtam pár szót.
2018. márc. 26. 18:39
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
14/88
2018. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem semmi bajom velük, de kérdezz meg egy indiánt, hogy szerinte jó-e a bevándorlást megengedni?
2018. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

A menekültekkel, akik az életük, személyes szabadságuk védelében menekülnek, azokkal semmi bajunk.


A szerencselovagokkal, a más országok szociális rendszerét kihasználni akarókkal, a jobb élet reményében tömegesen más országokba özönlőkkel, a vallási okokból más országokat kultúrákat letarolni kívánókkal, az ajtót ránk rúgókkal van bajunk.


Ha tudsz disztingválni, akkor érted. De a kérdésed alapján nem tudsz, és nem akarsz.

2018. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan nekem nem sok mivel itt nem nagyon vannak. Akiknek meg bajuk van velük köszönjék saját maguknak és oldják meg.
2018. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

nem menekultek,bevandorlok!


en most voltam nemreg Svedorszagban..ember hogy ott mivolt..Stockholm olyan volt mintha Kabulba erkeztem volna.szabalyosan feltem.ezek meg rohangalnak okostelefonokkal,jo ruhakban,abbol a penzbol amit a Sved allamtol kaptak..elkepeszto..es meg ezeket kellene minden evben automata rendszer alapjan befogadni..meg a nagy herpeszes fszt.azt.!

2018. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja mint a "Magyarok,, Canadában tömegesen az ellátas miatt mentek ki lakás segély stb.
2018. márc. 26. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Tudod, Canadában élve -mert ugye, neked már a Kanada sem felel meg-, mi a véleményed arról, hogy a kanadai miniszterelnök ÖNKÉNT fölajánlotta, hogy átveszi Izraeltől a kitoloncolásra váró 40 EZER fekete afrikaiból a nem családosakat? És arról, hogy Vancouverben elvették a szociális lakásokat a szegény kanadaiaktól, és a szintén önként átvett szír "menekülteknek" adták inkább?

Hogy a kanadaiak is tiltakoznak az ellen, hogy a fejlődő országok segélyezése előbbrevaló, mint a Kanadában szegénységben élők segélyezése?

Vagy mi a véleményed a kanadai őshonos indiánokkal történt és még ma is történő dolgokról? Hogy 20on néhány év az átlag életkoruk?

Hogy Kanadában hivatalosan elismerten a kórházi halálokok között ELSŐ helyen áll a gyógyszer félreadagolás?

Ezekhez képest semmi a "menekülés közben" meghalt emberek száma. Vállalták a kockázatot, vagy nem?


Mi is az undorító neked? Nem a koholt háborúk, a mesterségesen, haszonért szított viszályok, meg az álcivilek, akik meglovagolják a helyzetet, hanem pont azok az európai őslakosok, akik nem akarnak a nagypénz által másutt fölöslegesnek ítélt emberek betelepítése miatt az amerikai őslakos indiánok sorsára jutni?


Nem is értem, mi a fenének olvasol 888-at meg nézel tv2-t, ha nem tetszik, ami rajta megy. Választhatsz mást is, ott más megy.

2018. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

1. Kanada és nem Canada. Magyarul írsz. Majd ha angolul kommentelsz, akkor legyen angol az ország neve.


2. Menekült és illegális bevándorló, vagyis migráns nem ugyanaz.


3. Akik országában háború van/volt és belefulladtak a tengerbe azok nem a háború elől menekülve ültek gumicsónakba. Onnan több száz vagy ezer kilométerre már elmenekültek a háború elől, csak éppen nem álltak meg, mert ott nem tetszett nekik az élet.


4. Kanadának joga van eldönteni, hogy menekültnek tekint-e egy oda belépő és menedéket kérő magyart vagy sem. Mi sem akarunk mást, mint megtartani azt a jogot, hogy MI döntsük el, hogy kit engedünk belépni az országunkba.

Pontosan úgy, ahogyan te is ragaszkodsz ahhoz a jogodhoz, hogy eldönthesd kit engedsz be a lakásodba. Ha akarod akkor beengedhetsz és eltarthatsz bárkit, de mondhatsz nemet is. Gondolom nem szeretnéd, hogy a szomszédod döntse el, hogy neked kit kell beengedned és elszállásolnod.

Amúgy Kanada nem ad menedéket a magyaroknak. Volt sok visszaélő akik hazugságokkal kértek ott menedéket, megelegelték és kimondták, hogy Magyarország biztonságos ország, senkinek nem adnak menedéket.

A bevándorlás teljesen más, ha találsz ott munkahelyet akkor holnapmehetsz te is és bárki más is.


5. Akiket te menekülteknek nevezel, azok között pl. a német kimutatások szerint alig 10-20% érkezik olyan országból, ahol egyáltalán van valamiféle fegyveres konfliktus. Attól, hogy bejön és menedéket követel, attól még nem menekült, hanem illegális bevándorló.


6. Éppen a valódi menekülteknek okozza ez a káosz a legnagyobb bajt és kárt. Abban az ellenőrizetlen tömegben ugyanis a menekülővel együtt bejöttek azok is, akik ELŐL elmenekülni akart. Miattuk sokkal lassabban tudják az igazi menekültek ügyét is elbírálni és közben közéjük, az ellenségeik, az életüket fnyegetők közé vannak bekényszerítve.

A német menekülttáborokban sokkal több erőszak éri a valódi menekülteket, mint a hazájukban érte, mert nincs hová elmenniük előle.


7. Sok-sok ezer ember, közöttük rengeteg ártatlan gyermek haláláért a tengeren és az embercsempészek útjain éppen azok a politikusok felelnek (eu egyes bürokratái, Merkel, korábbi olasz vezetés stb.) akik beengedték az illegális migránsokat. Mert így újra és újra útnak indulnak az emberek. Ha az első pár százat visszafordítják és csak azt engedik be ki valóban menekült, sok ezren még ma is élnének közülük.

2018. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha magyar lennél, (az írásodból kiderül, nem vagy az) és a zavaros megfogalmazásodból következtetve kicsit értelmesebb lennél, nem tetted volna fel ezt a kérdést
2018. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!