Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan bolond hogy a FIDESZre szavaz? És ezek után még panaszkodni mer, hogy milyen rossz Magyarország helyzete?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Dehát a Soros!!! Dehát a migráncsok!!!!!
2018. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Mi a rossz?
2018. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Bár én nem arra szavaztam, megértem, ha valaki nincs oda a töketlen ellenzéki pártokért és reméli, hogy így stabilitás lesz vagy tudomisén.

Az öregek nagy részét pedig könnyű megvezetni. Mondjuk másokat is.


Undorító volt a legtöbb párt kampánya (már ami hozzám eljutott belőle, kint élek a pusztában és kerülöm a politika témát, haszna úgysem lenne, ha belemásznék. egy-két gondolatom persze van, ha másom nincs, gondolkodási képességem és kritikám igen).

2018. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Rájuk szavaztam, mégsem panaszkodom, sőt. Na ilyenkor mi van velem, és több ezer hasonló társammal?
2018. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
#4 alapítsatok egy saját országot, vigyétek oda Viktort, és csináljatok abból egy diktatórikus putrit.
2018. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#5

Alapítsatok TI másik országot! Úgyis eleget szóljátok-szarjátok ezt az országot!

Mi itthon vagyunk és semmi bajunk az országgal, a kormánnyal, a körülményekkel

Ti akartok menni, akkor menjetek, csak ígérjétek meg, hogy vissza sem jöttök!

2018. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

1. Nem panaszkodom (pedig lenne okom rá)

2. Az, hogy a Fideszre szavaztam, nem jelenti azt, hogy elégedett vagyok - sokkal inkább azt, hogy a politikai életben immár legalább 15 éve EGYÁLTALÁN NINCS VÁLASZTÉK.

3. A bal oldal szóba sem jött (ide sorolva a már szintén cseppet sem jobban kormányzó SZDSZ romjaiból kinőtt LMP-t), a Jobbiktól tartottam, mert bár sokáig szimpatikusak voltak, Vona az utolsó ciklusban teljesen következetlenné vált a SAJÁT elveivel szemben, eladta magát. Ha eladja magát, akkor én mit várhatnék tőle??? - Szóval most nem is tudom, hogy megkönnyebbüljek-e vagy sajnáljam, hogy kinyírták a politikai palettáról, mert így a Jobbik is könnyen összeomolhat, pedig ők akár tovább erősödhettek volna - kérdés, hogy ez jó lett volna-e vagy rossz.

Nem látok reális esélyt sem arra, hogy EZ az ellenzék megújul (mert az, hogy kirakat távozik, nem jelent semmit), sem arra, hogy akár 8 év alatt építkezhet egy valóban új, bizalomkeltő erő.


Mindamellett, hogy a Fidesz belpolitikáját katasztrofálisnak tartom, a külpolitikával nagyon elégetett vagyok (nem, nem kell a migráns kérdésre leszűkíteni a dolgot) - és úgy gondolom, mivel belpolitika terén egyik korábbi kormány sem jeleskedett, ezzel nem veszítek sokat, a külpolitika viszont sokkal fontosabb.

2018. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem panaszkodom, elégedett vagyok és szeretem a kormányt.
2018. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!