Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várható a Hír Tv és az index...

Várható a Hír Tv és az index megszűnése is?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem az Echo Tv Troll című műsorát, ahol a résztvevők örömüket fejezték ki a Heti Válasz megszűnése miatt. A választások másnapján Simicska már megszüntette a Lánchíd Rádiót és a Magyar Nemzetet. A műsor egyik résztvevője szerint még az idén bedől a Hír Tv is, egy másik résztvevő szerint viszont az indexet valószínűleg megtartja. Nekem hiányozna mind a kettő.

2018. jún. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az index piacképes, azt el fogja adni. (Esetleg megtartja.) A Hírtévé gyengébb eresztés, ha ott dolgoznék, én aggódnék.
2018. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Mindenképpen megszünteti, aztán a Fideszre köpködi a sarat, hogy miattuk történt.
2018. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az indexről nem tudom elképzelni, hogy mínuszos volna, azt nem fogja csak úgy megszüntetni. Vagy eladja, de inkább üzemelteti tovább, és köszöni szépen a nyereséget. A hír tv elég ingatag, szerintem azt hosszas könyörgésre tartotta csak fönn. Egyelőre.
2018. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a hivatkozott műsorban is nagyjából ezeket mondták. Elhangzott, hogy tavaly 1,5 milliárd veszteséget termelt a Hír Tv, bár szerintük, ha akarná, Simicska a vagyonából még fenntarthatná. Az index anyagi hátteréről nem esett szó, de azt mondták, az sokkal kevesebbe kerül.
2018. jún. 9. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Adná Isten !
2018. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha láttad a műsort, akkor tudod, hogy nem azt mondták, hogy örülnek a megszűnésnek, hanem azt, hogy nem sajnálják - azok után ahogyan azon újságírók az elműlt években viselkednek.

Ahogyan azonnal ki is hangsúlyozták, hogy ez nem vonatkozik az egzisztenciájukra, mert mindig nagyon sajnálatos ha valaki elveszíti a megélhetését.


Hogy várható-e a megszűnésük? Én nem vártam a többit sem, nekem meglepetés volt. Na nem az, hogy veszteséget termelnek, csökken a nézettség stb. és ezek miatt majd valamikor a népszabi sorsára juthatnak, ez várható volt.

Ami meglepő volt, az a tulajdonos azonnali bezárása a választások után 3 nappal.

A Heti válasz kapott 2 hónapot, hogy vevőt keressenek - vajon iért nem sikerült, ha egy sikeres és nem veszteséges lapról van szó,,amelyik olyan fontos az ország szavazóinak felét kitevő ellenzéki oldalnak?

Majd meglátjuk mi lesz. A magyar közmondások és szólások szinte minden helyzetre nagyon találóan vannak megfogalmazva, ide is illik jó pár: Isten nem ver bottal! Aki másnak vermet ás, maga esik bele. Két szék között a padlóra esik. Ki mint él, úgy ítél!

De amelyiket érdemes lenne megfogadniuk: Ha Isten valahol becsuk egy ajtót, kinyit egy ablakot!

2018. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
A Hír tv szerintem, igen. Az indexet talan megtartja, ha meg nem, majd megveszi Meszáros, Habony, vagy Vajna es lesz belőle egy "origo 2."
2018. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!