Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha miniszterelnök lenne az...

Ha miniszterelnök lenne az apátok, apósotok, testvéretek, gyerekkortól jó barátotok, ti élnétek a rajta keresztül elérhető, információs és kapcsolati rendszerekkel, hogy meggazdagodjatok, vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak őszintén!
2018. jún. 9. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Persze
2018. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mi faxnak?
2018. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy.
2018. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Remélem vagyok tisztességes ember, hogy ott és abban a helyzetben se így akarjak meggazdagodni. Azt viszont már nagyon magabiztosan tudom állítani, hogy magánvállalkozók tönkretételét, választási csalást, dzsihadistákkal való üzletelést nagyon nem venné be a gyomrom
2018. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
4. vagyok és az előttem való hozzászólásokon látszik, hogy miért olyan az ország amilyen. Előttem ketten is vállalják (sőt büszkék rá), hogy gumigerincük van. Ugyanolyan ők is, mint amikor a fogakkal nem rendelkező cigányasszony mondja, hogy "Úgy lopnak ők is, mint ahogy mink lopunk."... Attól még, hogy kissé civilizáltabbak (bár ezt pár szóból nehéz megmondani) a színvonal ugyanaz
2018. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze ki tudja hogy mi lenne ha odakerülnék... De így elméleti szinten azt mondom hogy mondjuk jó pozíciót szívesen kapnék, de a közpénzt visszautasítanám, tolvaj azért nem akarok lenni.
2018. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Hozzáteszem, olyan családban nőttem fel, hogy apám pl. agyon is vágna, ha megpróbálnék tőle, mint miniszterelnöktől infót szerezni.

Egyébként a világ egyáltalán nem így működik. Ha van valaki közeli rokonod, barátod, aki pozícióba kerül, semmit nem kell tenned, maguktól elkezdenek rajzani körülötted az új "barátok", ilyen-olyan igazgatósági tagságokkal, egyebekkel. Csak győzd elhessegetni őket.:D

2018. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2018. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még szép
2018. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem tartom közpénz lopásnak, ha valaki az információi és a kapcsolatai alapján, akár aláígérve, vagy jobb határidővel a többiektől megnyer egy pályázatot és az abban vállaltakat tisztességgel teljesíti.

Ennek a kifogásolható etikai része az üzleti versenyszellemmel nem összeférő magatartás.

De az vesse az első követ, aki ezt adott esetben valamelyik szerettének nem súgná meg.

Lehet, hogy vannak ilyenek, de nagyon kevesen a bolygón.

2018. jún. 9. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!