Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Donald Trump ugye nem is...

Donald Trump ugye nem is olyan amilyennek beállítják, hanem egy intelligens, okos fazon, akinek jó a humorérzéke?

Figyelt kérdés

Nem ismerem, nem is nézem a TV-ben. Csak láttam róla pár paródia videót. Úgy gondolom, hogy ő nem egy tompa ember, mint aminek be szeretnék állítani, mert csak az intelligenciához társul elméletem szerint a rendkívül jó humorérzék.

Ugye igazam van, hogy jó fej csávó, és csak a sok rosszakarója igyexik megszégyeníteni a szerintem amúgy jó kis vicces videóival?



2018. jan. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy intelligens, ennyi ember megvezetéséhez nem elég csak ravasznak lenni.
2018. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élj vele vagy egy hónapot és megtudod!:D
2018. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A jó édes ***** válasza:
45%

Hát mondjuk a CNN (Clinton News Network) és társai elég erősen rápörgött a lejáratására, tehát írnak róla olyan dolgokat is, ami eléggé fikció szintjén mozog - de hát ez a politika. Sőt, a vele szembeni ellenállás nagy része képzelt tényeken alapszik, ha jól emlékszem elnökségének bő 1 éve alatt volt már fajgyűlölő, náci-bérenc meg antifeminista is.

Hogy intelligens-e azt nem tudom, de az amerikai elnökség betöltéséhez ez soha nem is volt előkövetelmény: gondolj csak Reaganre vagy Bushra - szerintem azok sokkal butább fazonok voltak, mint Trump. Egy jó családból származó milliomos, aki egyébként mesteri a trollkodásban. Ezen kívül fontos ismertetőjegye még, hogy a klasszikus washingtoni politikuscsaládok utálják, mint üzleti világból érkezett embert - de olyan nagyon kimagaslóan pozitív vagy szörnyen negatív tulajdonságot ezeken kívül eddig nem mutatott. Inkább átlagos mindenben.

2018. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen =) éljenek az ilyen felhasználók =)
2018. jan. 26. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Hàt persze...
2018. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!