Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Győri Péter jó polgármester...

Győri Péter jó polgármester lesz vagy csak a kormány lejáratására használják majd?

Figyelt kérdés

Győri Péter abszolút esélyes. Nagyjából 40%-ot kapott Kocsis Máté. Voltak, akik a 6-os és az 1-es v.k. Józsefvárosba eső szavazóköreiben összeszámolták a listás szavazatokat. 40% fideszes.

Tehát Győri Péter FOG nyerni július 8-án és valószínűleg 2019 őszén is.


Fog is valamit tenni a kerületért?

Nyilván felkutatja és a nyilvánosság elé tárja a mutyikat (erről mondjuk nekem megvan a véleményem, de felesleges vitázni erről, csak feszültségeket szít).

Félek, neki nem lesznek beruházásai, így könnyű nem kivágni a fákat és nem mutyizni.


Sajnálom, hogy Kocsis Máté a parlamentbe került. Így a kerületem vezetése arról fog szólni, hogy ne mindenhol fideszesek legyenek, gyengítsük a kormányt, mutassunk rá a hibáira.


Amúgy a rendőrök nem bújnak a konténerekbe, hanem járőröznek folyamatosan a kerületben, nemcsak mostanában, hanem régebben is.

Sára Botond régebben is szerepelt (a kerüelti lapban is), illetve egy példa: muskátlit is rakott régebben a tartókba, nemcsak most, hogy kampány van.

Nem, nem kérek több önkormányzati bérlakást! Tudjuk, hogy az esetek döntő többségében milyen emberek költöznek be. Jó, vannak kivételek.

Nem kérek tűcsere-programot.

Viszont kérem, hogy folytassák tovább a városrehabilitációt, igen, ha kell, lakosságcserével, igen, ha kell, komfort nélküli régi házak lebontásával.


Engem mondjuk egy politikus esetén nem érdekel a színe. Gyűlölöm az MSZP-t, de példának okáért a XIII. kerület fejlődését elismerem.

Lehet, pozitívan csalódunk Győri Péterben, akkor megkövetem magam.



Szerintetek?



2018. jún. 12. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó polgármester lesz. De egyébként ha 19 őszén sikerül egy ellenzéki többségű önkormányzatot összerakni akkor biztosított lesz a közös munka a következő 5évben is.
2018. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Az hogy mit fog tenni a kerületért, attól is függ, hogy mennyi pénz áll majd a rendelkezésére. Nyilván ha a Fidesz folytatja a stratégiáját, miszerint a nem Fideszes térségeket kiéhezteti, akkor Józsefvárosban is kevesebb beruházás lesz.
2018. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor pl. a XIII. kerület honnan kap pénzt, hogyan tud fejlődni??? Szegény kiéheztetett XIII. kerület!!!



Félek, hogy nem nagyon fogunk tovább fejlődni, újulni.

Nekem pl Zugló nem tetszik, számomra elhanyagolt. Sőt, pl Újbudán se tetszik minden. Már említettem 2 eltérő színű kerületet.



Azért Kocsis Máté alatt csodák történtek.

Hogy még van tennivaló? Hát igen, tény.

2018. jún. 12. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Zuglóban a fővároshoz tartozó területek elhanyagoltak. Pl a Mexikói úti földalatti állomás, a Nagy Lajos király útja vonala és az Örs meglehetőseb balkáni, de a kerület többi része teljesen oké.
2018. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint ellenzékben nem lehet várost fejleszteni nézze meg Szegedet, Tiszaújvárost vagy Budaörsöt. Nem az számít, hanem hogy a testületben megvan-e az ellenzéki többség. Ha az megvan akkor a polgármesternek viszonylag szabad mozgástere van.
2018. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szegedet nem is mertem írni, pedig csupa jót hallani róla.

Tehát szerintem igenis nem éhezteti a Fidesz őket.....

2018. jún. 12. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te inkább ne foglalkozz üzletszerűen jóslásokkal!:)
2018. júl. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!