Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a rendszer?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok hogy ebben a kapitalista ny*morult világban még horgászni sem lehet elmenni legálisan ingyen! Mert a ellenőrök meg büntetnek pénz büntetéssel!


Vadászni sem lehet mert akkor is meg büntetnek valami büntetéssel ha elkapnak.


Szóval a nekem elegem van.

Ti hogy vagytok ezzel?



#szabály #politika #kapitalizmus #Átok #Diktatúra! #A kék ellenség
2018. jún. 26. 17:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem, engem csak az olyan emberek idegesítenek, akik csalni próbálnak, aztán meg hőbörögnek. Váltsd ki a szükséges engedélyeket, és ennyi.
2018. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Ennek mi a tököm köze van a kapitalizmushoz? A kapitalizmus a lehető legkisebb állami szerepvállalásra törekszik, szóval mindennek az állami tiltása az pont nem kapitalizmus.
2018. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

"Ja és szerinted van nekem több millió forintom ilyen hülyeségekre."


Akkor vegyél halat a Tescoban, mikor akció van. Vagy váltsd ki a horgászengedélyt.

2018. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Horgászni, vadászni a Kádár rezsimben is csak engedéllyel lehetett és az bizony pénzbe került.

Nem kapitalista találmány!

2018. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Szóval orvhorgásztál és elkaptak most ezen háborogsz. Válts engedélyt. Nem kibírhatatlan tétel. Így is lerabolják a magadfajták a természetes vizeket pláne ha csak úgy mehetne mindenki. Meg milyen jó lenne ha vadászni is mehetne sörétessel boldog boldogtalan. Ugyan ez a jogosítvány is.
2018. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
De igen! Viszont az alternatíva a kommunizmus lenne. Lehet hogy meg kellene próbálni egyszer rendesen is?
2018. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

*16

Kommunizmus nem alternatíva, egyszer már besült.

2018. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%
Hallottam egy sztorit, eléggé kiábrándító; egy 92 éves nénike az erdő szélén lakik már kislány kora óta, és mindig ugyanoda mentek ki gombát szedni a családjával, egyszercsak arra ment egy ilyen 28-30 éves körül csávó, és följelentette a nénit természetkárosításért, és meg is büntették. Meg pl az egyik videós mondta, utólag már sajnálta, mert mondta, hogy szegény néni, ott meg olyan volt, hogy az a videós kezdett el veszekedni a piacon az almaárus-nénivel, hogy mi az, hogy pénzt kér az almáért, mikor azt a természet ingyen adja. Meg amúgy a magyar szókincsben az is benne van, hogy mit csinál az ember, amikor hideg van? Fázik. Meg hogyha valaki hoz fát az erdőből az meg törvény szerint lopja a fát. Ezt meg valaki így mondta, hogy a természet azért adja, hogy legyen; persze azért ugye tisztelettel kell elvenni, meg nem ész nélkül, csak annyit, amennyire szükségünk van. Ja meg még olyat is olvastam, hogy az ember az egyetlen élőlény ezen a bolygón, akinek fizetnie kell érte, hogy a Földön éljen. Meg még ilyet is kivetettek már, hogy egy lakókocsi nem parkolhat nemtom X óránál tovább ugyanazon a helyen; X óránként helyet kell változtatnia.
2018. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

"Most arra gondolok hogy ebben a kapitalista ny*morult világban még horgászni sem lehet elmenni legálisan ingyen! Mert a ellenőrök meg büntetnek pénz büntetéssel!"


Ez már így, ebben a formában nem igaz. Én negyven éve járok egy adott helyre, de még sose akart senki megbüntetni. A víz halastóból nyílik, de van ott egy rosta, amin csak igazán kis halak juthatnak át.

Na jó, csak az évek során aztán megnőnek. Félóra alatt úgy teli fogod magad éhes hallal, hogy nem bírod haza vinni.

A helyet természetesen nem szeretném megnevezni, nehogy mások is ott tolongjanak. Elvagyok én ott egyedül negyven éve, ezután sem szeretnék társat.

2018. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%

"De igen! Viszont az alternatíva a kommunizmus lenne. Lehet hogy meg kellene próbálni egyszer rendesen is?"


Na ez végre egy korrekt válasz itt a sok hülye közt, aki szerint tavat kéne venni, vagy engedélyt váltani.

2018. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!