Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tapasztaltatjátok az oltás...

Tapasztaltatjátok az oltás elleneséget?

Figyelt kérdés
A családban, rokonságban, ismerősök között, barátok, munkatársak között egyre többen vannak az oltáselekesek, és hiába mondom nekik, hogy baj lesz, sót baj van nyugati országokban is, mint akik elvannak varázsolva, nem akarják érteni, még mondják is, hogy fizetnek az ápolóknak, csak ne adjanak semmiféle injekciót a gyereknek, és majdnem mindenikük diplomás, ez borzasztó tud lenni, ez az elbutulás, vagy szabadság, mi lesz így?
2018. júl. 11. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sem tudom, minek tulajdonítható ez a folyamatos elhülyülés :) kb. a lapos föld elmélet népszerűségével vetekszik
2018. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
engem nem zavar. gyorsabban kihalnak azok a hülyék akik nem oltatják be magukat, és a családfájuk is könnyebben elhal mert a gyerekeiket sem.
2018. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Úristen te normális vagy? Tudod mi van az oltásban? VÍRUS! Az a vírus amit ha amúgy elkapnál meghalnál. Elmész, és fizetnél azért, hogy a vírust beléd nyomják??? Ne legyél nemnormális!!
2018. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Fura, én kaptam pár oltást életemben és egyikért se fizettem egy petákot se :-)

2018. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar. Legalább szelektálódnak a hülyék.
2018. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon tévedtek 2-es meg 5-ös! A védőoltások nem nyújtanak örök életre védettséget, éppen azáltal működik a védelmük, hogy 90% feletti átoltottságnál már nem tud kialakulni egy járvány, mivel a leveszélyeztetettebb korcsoportot, ami jellemzően a kisgyerekeké vagy az időseké be lesznek oltva nem tud kipattanni egy járvány. Ha viszont kipattan, akkor azok is elkaphatják, akiket korábban oltottak. A védőoltások nem egész életre szólnak, a járványokat irtják ki ez az igazi védelmi mechanizmusuk, ehhez viszont magas szintű átoltottság kell.


Egyébként a problémára az állam nyújthatna megoldást, ilyenkor tényleg nem ártana tökösen illiberális demokratán föllépni, addig nincs családi adókedvezmény meg családi pótlék, ameddig nincs beoltatva a gyerek.

Ez lenne az első motiváló lépcső második lenne, hogy pénzbírságot kiszabni, harmadik a gyerek állami gondozásba vétele.

Ez valós veszély, ettől kell félni nem a "soros-civilektől".

2018. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban is van ilyen személy, és őszintén nem értem, mert értelmes embernek ismertem meg.

Párszor mondtam neki, mit gondolok az oltásokról, hogy fontosnak tartom őket, de itthon nem igazán tudunk kulturáltan vitatkozni valamiről, úgyhogy inkább hagyom és nem hozom fel a témát, vagy nem vagyok vevő rá ha belekezd.

Akkor még lesz egy érdekes körünk gondolom, ha gyerekem születik gondolom.

2018. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%

Én nem vagyok oltásellenes, és abszolút fel tudom fogni, hogy ez miért jó; illetve a veszélyét is annak, ha sokan nem adatják be a gyerekeiknek a szükséges oltásokat. (Nem csak az egyénre nézve veszélyes, hanem mindenkire.)


Viszont sajnos van negatív tapasztalatom, amiről most már azt is tudom, hogy nem egyedi, hanem elég sokakat érint: a gyerekemnek egy oltás után nem sok idővel kezdett kialakulni egy autoimmun betegsége. :(

Ez pedig a mai orvoslás szerint élethosszig tartó állapot, azaz nem gyógyítható; és szigorú diétával jár, és még így sem teljesen tünetmentes.


Aki pedig nem utólag olvas utána a rossz tapasztalatoknak, mint én, hanem még a különféle oltások beadása előtt, az érthető, ha fél a mellékhatásoktól.

2018. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!