Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Törökhusi kérdése:

Mi a véleményetek erről a számról?


2018. júl. 24. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem a megfelelő kategóriába teszed a kérdésed, talán többen válaszolnának rá!


Azt gondolom, hogy ahhoz, hogy valaki ezt a számot igazán értékelni tudja, ismernie kell a dal megjelenésének korszakát, hangulat, politika, stb.


Manapság szerintem nem annyira "beszédes", mint akkor volt.


Tény, hogy akkoriban egy keményfedeles személyi igazolvány "könyv" volt, nem úgy, mint most egy plasztikkártyával, és kb. három adattal.


Abban a könyvben tényleg minden személyes adatod benne volt, és a rendőrök lépten-nyomon igazoltathattak, játszatták az agyukat, lapozgatták, és egyből tudták, hogy kivel meddig lehet elmenni. De persze nem csak ők.


Én általában nagyon szeretem Bródy számait, de szerintem ez valóban nem tartozik a maradandó értékek közé sem szövegileg, sem zeneileg.

2018. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És a megfelelő kategóriában is úgy kérdeztem volna rá, hogy "Mi a véleményetek Bródy János Személyi igazolványom c. számáról?"

Csak hogy a kérdésből máris kiderüljön, mire vagy kíváncsi.

2018. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!