Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meggyőzni a...

Hogy tudhatnám meggyőzni a testvéremet, hogy alkalmazzon vendégmunkásokat?

Figyelt kérdés
A bátyám vette át a családi vállalkozást, kertészetet a szüleinktől, nála dolgozom én is, de mára odaértünk, hogy majdnem nincs ki dolgozzon, pedig százhúsz hektáron van mit, én mindig mondom neki, hogy alkalmazunk vendégmunkásokat, nézzem a hírekben is, Ukrajnából, Kínából, még Indiából is vannak, meg lehetne a migránsok közül is, látom szorgalmasak, csendesek, de a testvérem nem akarja, mert fél, meg azt mondja, hogy magyarokat akar inkább, lassan tönkre megy minden így
2018. aug. 10. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Inkább zárjatok be így nullára, de ha ezek szétlopnak míndent mínusszal fogtok. Ezt az egyet verd ki a fejedből.
2018. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Ordas kamu kérdés!

Ennyire nem unatkozhatsz. Ne aggódj, hamar vége a szünetnek!

2018. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem miért a bátyád vette át a szüleidtől a vállalkozásukat...

De sajnálom is őt...

2018. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább egyezkedjetek a környékbéli önkormányzatokkal és vegyetek át ideiglenesen néhány közmunkást.
2018. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közmunkásokból próbáljatok inkább halászni... Mindenki ezt teszi.
2018. aug. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!