Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti hogyan határozzátok meg az...

Ti hogyan határozzátok meg az "önazonosságotokat"?

Figyelt kérdés

Mindenben, a politikában, kultúrában, hétköznapokban, nemzetben, otthon, egyáltalában mihez viszonyítjátok magatokat, szüleitekhez, neveltetésetekhez, politikai irányultságotokhoz, iskolázottságotokhoz, ilyesmit nem szoktak kérdezni, de ha kérdeznék: Kik vagytok?

erre mit mondanátok?


2018. aug. 18. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Magyar vagyok nem turista
2018. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Kivagyok....
2018. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Béla vagyok.
2018. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
A rendszeres valaszolok nagyresze 50-60 eves, a gepet foleg politizalasra hasznaljak es mind fideszes.
2018. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Magyar vagyok, az országom szép, de nem jó, politikában csak találgathatunk, hogy mi a kisebbik rossz. Elfogadó vagyok a melegekkel szemben, ha nem vonulnak és nem nyilvános orgiát tartanak. Segíteni kell a menekülteknek, de nem a sok ide özönlő mohó sáskának, ezeknek jó ha 1%-nak kéne segíteni.

Iskolát elvégeztem, sok haszna nem volt, az élettől, önszorgalomból többet tanultam.

Ember vagyok, nő vagyok. Egyenlő vagyok a férfiakkal és nem herélni kívánó hisztis feminista.

2018. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagy a péniszem
2018. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek, de nem csodálkozom a jelenlegi helyzetünkön, ilyen válaszokat olvasva...
2018. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Liberális vagyok gyűlölöm a magyarokat.
2018. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Én japán vagyok. Tényleg. Nem jártam ott, egy szót sem beszélek japánul, de az vagyok. Ne merje senki kétségbe vonni az identitásom! Japán kocsim van, na. Igaz, hogy angol összeszerelés, de akkor is.


Mihez viszonyítom én magam? Ne viccelj, viszonyítva magát más, hozzám! Csak ne szóljon hozzám.


X nemű vagyok. Bizonyos testi jegyek alapján férfi volnék, de ez a felületes megfigyelés félrevezető lehet. Fejben dől el. Még nem alakítottam ki az álláspontom. Lehet, hogy oposszum egér leszek. Nekem ne szóljon bele senki, oké?


Iskolázottság? Minek? A mai világban a sok hülyeség. Most derült ki, hogy a Föld lapos bakker, megírta a internet.


Szüleim? Közöm? Közöd?


Nemzet? Ammá nincs olyan má. Orbán találta ki. Nyugaton nincs már. Emberek vannak, de már nemsoká. Jönnek a robotokat, nincs nemzet, nincs vallás, mindenki a mának él. Minden robot.


Ki vagyok? Hát ki vagy te? Az ejrópunijó pógára vagyok. Csak ebben a tetvesdiktatúrában kő élni, mikor már Nyugaton senki nem törődik a robotok bőrszínével, itt meg beleszól a szomszéd, hogy főzöm a pörköltet. Beleszövegel, mer az ilyen mélyhungarista.

2018. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Who Im I? Nan Yar?
2018. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!