Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fideszesek, erről mi a vélemén...

Fideszesek, erről mi a véleményetek? Itt is a saját pártotok védelmére tudtok kelni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 21. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Én azt nem értem mire jó egy ilyen Két.aszú párt. Nem igaz párt. Nem humoros. Akkor mire jó?
2018. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Itt nincsenek Fideszesek. Élik az életüket, nem sírnak az életfájdalmukról noname oldalakon
2018. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nincs szó a Fideszről. Nincs is köze hozzá, csak a bohócpárt szerint.

Közúthoz nem nyúlhat magánember, engedély nélkül. Mert ki tudja mi van az alatt, ami látszik?

A buszmegálló dettó. Aki felállítja, az felelős mindenért, ami körülötte történik.


Mi a fene bajuk van ezeknek a zavartaknak? Miért nem tudnak valahol, hasonló munkára jelentkezni, beilleszkedni, ha hasznosat akarnak tenni?

2018. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem azért szavaztam rájuk,mert szeretem őket.....
2018. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

"Itt is a saját pártotok védelmére tudtok kelni?"


Mindenhol ,és bármivel tudják védeni a saját pátjuk,mindegy mit írsz ki.

2018. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Ha már belinkelsz egy cikket, legalább nézd meg mi van benne!

Ott van jól olvashatóan az önkormányzat levelében, hogy megkezdik az utak aszfaltozását, EZÉRT aki beletette a kátyúba azt ami addig nem volt benne és nem is lehet csak úgy kivenni belőle, az szedje ki.

Nem kellett volna kampány miatt nekiállni kátyúzni és akkor nem lenne vele most gond.

De nem kell kiszednie ha nem akarja, akkor kiszedik az útépítők, csak küldenek egy szép számlát róla.

2018. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a lehetőlegjobb duma,hogy kimagyarázzák a dolgot akár így utólag, még akkor is, ha megcsinálják az utat!


Kedves Fidács, bocs takács!


[link]


Így történt ez Székesfehérváron is, ahol az MKKP szimpatizánsai kidekoráltak egy széttört járdát. Hamarosan meg is érkezett az önkormányzat: a járdának azt a részét, ahová a kétfarkúak festettek, újraaszfaltozták, a többit viszont érintetlenül hagyták.


De remélem ne úgy fogják elvégezni, mint Székesfehérváron

2018. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tök jó, hogy Magyarországon már csak ilyen problémák akadnak, hogy egy-két járda, útszakasz nincs azonnal megjavítva.
2018. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen felcsúton majdnem azonnal meg van javítva, Nálunk 2 éve semmi!!
2018. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha nem szakszerűtlenül csinálták és balesetet okoznak vele akkor lehet őket perelni? mert a választási pénzek esetében is eltűntek a ködben
2018. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!