Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az index.hu miért tartja...

Az index.hu miért tartja magát függetlennek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok orbánsz_pó, de ezt a vak is látja.

2018. aug. 26. 17:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 41%-os, 23:53-kor.


Sikerült pont azt a részt idézned tőlem, ami viszont abszolút nem vita tárgya, hisz minden információ megtalálható róla. Én értem, hogy elfogultnak hiszel, és valamiért jobban ismered a médiafogyasztási szokásaimat mint én...felőlem legyen....de ne én legyek már a naiv mikor nyilvánvaló hülyeséget nem vagyok hajlandó elhinni.


Dokumentálva van, hogy a jelöltek mekkora büdzsével rendelkeznek. Dokumentálva van, hogy a nagy összegű adományok kitől származnak. Dokumentálva van Soros György vagyona is, révén egy tőzsdézőről van szó, és az alapítványai is nyilvánosan kezelik az ilyen pénzügyeiket.


Tény, hogy ha több milliárd dollárt adott volna Soros valakinek, akkor az akár 10%-os vagyonveszteséget is okozhatott volna neki, csakhogy ez sehol sem jelent meg.


Tény, hogy az indexnek stabil két millió feletti látogatottsága van havonta. Mi ez, ha nem kereslet és kínálat? A 444-nek jóval kevesebb van, de ők másfajta hangnemet is ütnek meg, ami sokaknak nem tetszik.


Tény, hogy a függetlenség és a semlegesség két külön fogalom. Én abszolút megvagyok győződve arról, hogy az index és a 44 függetlenek. Viszont nem semlegesek, és ez a kulcsszó. Nagyon szeretik az emberek összemosni a két fogalmat, de ettől ezek még továbbra is létező dolgok lesznek.


Tény, hogy a kormánypropaganda több milliárd forintot költött arra, hogy démonízalja Sorost, miközben viszont márcsak 1 milliárd is több mint háromszor lefedi a Transparency mérlegét és eredményét. (Bármelyik szervezetnek megnézheted az éves beszámolóját és ellenőrizheted, hogy mégis mennyi az annyi. Én most csak 3 évre visszamenőleg néztem meg az adatokat, de az is épp elég.)


"és meg se fordul a fejedben, hogy az index és a négyszáz nem kereslet-kínálat eredménye, hanem egy befektetés amivel közvéleményt formálva ellenzéket hozhatnak létre, tüntetéseket szervezhetnek"


De teljesen el vagy tévedve ilyen téren. Az index és a 444 nem ellenzéket hoznak létre, hanem az ellenzéket használják fel. Az ellenzék, attól még, hogy elvesztették a választásokat, továbbra is egy sok milliós potenciális olvasótábor. Miközben pedig egyre inkább szűkülnek a kormánykritikus médiumok köre, annál inkább kiaknázható ez a célcsoport. Mióta világ a világ a kormánykritikára mindig is volt kereslet.

2018. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5%

# 21


totál meg lettél vezetve. célba ért a neoliberális propagandamédia...

2018. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#17 nem, nem igaz. Ezt ti komcsik mondogatjátok, pl azt hogy a migrikről nem írnak semmit pedig de. Igaz, nem minden hír róluk vagy sorosról szól mint a kormánypárti elvtársi médiában.


#19 írogathatod, de attól még nem lesz igaz 100 év alatt ezt megtanulhattátok volna "elvtársak" persze sok birka benyeli ha sokat mondogatjátok, de mindig lesz aki utánanéz, átlát a komcsi propagandán.

2018. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%

"totál meg lettél vezetve. célba ért a neoliberális propagandamédia..."


Mondja azt, akit még a saját forrása is megcáfol egyébként. Nem vagy hajlandó alátámasztani a mondandódat, innentől kezdve miről beszélünk?


Ez a kifogásod pont olyan, mintha egy mélyen vallásos azzal érvelne, hogy "azért nem értheted, mert téged már uralma alá hajtott az ördög" stb. stb. semmitmondó lúzong, amire csak arra alkalmas, hogy kihátráljunk valamiből.


Ez nemcsak a fidesz módszere, csak amiért most ők vannak kormányon, náluk a legszembetűnőbb.

Tüntetnek a diákok = a baloldal lefizette, vagy Soros megvezette őket.


Tüntetnek a tanárok és egészségügyiek = igazából csak baloldali látszat hőbörgések.


Külföldi politikusok rossz véleménnyel vannak rólunk = Soros lefizette őket, közel sem a saját, vagy kormányzatuk nevében szólalnak meg. Vagy ha igen, akkor az az egész kormányzat alapjaiban le van fizetve.


A jobbik évek óta először van nagyobb médiumok közelében = Simicska dróton rángatja az egész pártot


Az Lmp az ügynökaktákat és a nemzetbiztonságot firtatja = Szél Bernadett 12-16 évvel ezelőtt dolgozott egy Soros Györgyhöz kapcsolható civil szervezetben, szóval ő is, és az egész párt is csak egy bérenc.


És ezt még lehetne sorolni bőven. Lehet ezekben hinni, de akkor illene elfogadni, hogy az értelmes vita gátja ti vagytok.

2018. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
11%

"Mondja azt, akit még a saját forrása is megcáfol egyébként. Nem vagy hajlandó alátámasztani a mondandódat, innentől kezdve miről beszélünk?"


olvass vissza, minden alá van támasztva, nem fogom neked az egész internetet bemásolni :D Ha nem akarod elhinni a nyilvánvalót úgy se fogod, jó neked az álomvilágod amiben élsz.


"Ez a kifogásod pont olyan, mintha egy mélyen vallásos azzal érvelne, hogy "azért nem értheted, mert téged már uralma alá hajtott az ördög" stb. stb. semmitmondó lúzong, amire csak arra alkalmas, hogy kihátráljunk valamiből."


Hát szerintem pont te viselkedsz így. Én tényeken, beszámolókon, közemberek véleményéből táplálkozom. A tények azt mutatják, hogy nagyon nagy káosz van a civil szervezetek körül, cselekedeteikkel provokálnak, uszítanak és bűnözőket szállítanak (csempésznek), ezt nem lehet elhazudni. Az emberek utálják a migránsokat, utálják ezeket a szervezeteket, utálják a jelenlegi helyzetet. Menj ki beszélgessél emberekkel akár külföldön, senki nem fogja azt mondani neked, hogy szeretne migránsokat. Ilyen emberek nem léteznek, vagy csak nagyon kevés van aki pénzért csinálja, szerintem te is ilyen vagy.


Engem nem érdekelnek a diákok nem érdekelnek a külföldi politikusok az egészségügyisek, ez most más. Ezekkel nem foglalkozom mert azok a problémák is nyilvánvalóak, csak ezt meg lehet úgy oldani, hogy elmész 300 kilóméterrel arréb lakni ausztriába. Soros elől, a pc elől, a migránsok elöl hova menekülsz? Az index neoliberális hazugságai elől hova menekülsz? Egy médium a sok közül.


Mi az, hogy az értelmes vita gátja ti vagytok? Kicsoda az a ti? Én egy ember vagyok, egy fő aki megosztja veled a saját tulajdon gondolatait. Ennyi. Nem kapcsolódom politikai párthoz nem simulok sehova. Tények alapján van egy véleményem ami nem jó, és látom azokat akik nem veszik figyelembe a tényeket, mint pl te. Ez pedig idegesít. idegesít a butaság, ennyi.

2018. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!