Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok úgy filmet...

Hogyan tudok úgy filmet forgatni Svédországban, hogy ne verjenek meg a migránsok?

Figyelt kérdés
Valamilyen rejtett kamera megoldás érdekel, ami azért jó képet produkál. Van valami ötletetek?

2018. szept. 11. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ott nem tudod őket kikerülni.
2018. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Például.

2018. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól értem, hoyg abban kérsz tanácsot, hogy milyen kamerát vegyél, ami rejtett kameraként is jól működik? Van itt feljebb egyv kategória, ahol fotós kérdésekben egész jó válaszokat szoktak adni, nem rossz helyre tetted fel a kérdést...?
2018. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bétó apó ***** válasza:
80%
Ja-ja, sejtem mire gondolsz. Aldiban múltkor én is kerestem migráns-kamerát, tudjátok ott a vitrinben szokott lenni az ilyesmi, de az eladó szerint a dobozán nem volt feltüntetve hogy migránsok filmezésére jó, csak vadállatokhoz. Habár végül is már majdnem ugyanaz...
2018. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha betartod a szabályokat, senki nem fog megverni. Ha pedig nem, akkor ne csodálkozz...
2018. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!