Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A postán tévedésből 7066Ft...

A postán tévedésből 7066Ft helyett 76666Ft-ot fizettem be telefonszámlát a bankkártyával, már vettek fel jegyzőkönyvet, de még mindig nem kerestek fel, hogy visszafizessék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A dolog nálam úgy körvonalazódik, hogy:

A bank nem tehet semmit, mert annyit lát, hogy Te engedélyt adtál 76666 Ft. levonására. Hogy hogyan történt az eset, ezt a bank nem tudja ellenőrizni.

A telefontársaság is csak annyit lát, hogy nála megjelent a 7066 Ft. Nincs mit visszaadnia, számára a Te "előadásod" egy történet, nem tudja, nem is akarja ellenőrizni, nála nincs a pénzed.

A pénz a Postán van, nála, az ő számláján jelent, Tőle lehet visszakérni.

A jegyzőkönyv most az egyetlen esélyed, mert én is sokszor fizetek be csekket bankkártyával, de mindig többet kérek, mint a csekkérték, a többit zsebrevágom.

Mondhatná a Posta, hogy esetedben is ez történt, de a jegyzőkönyv Téged igazol...

Irány a Posta..

2010. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Már azóta beszéltem egy rendőr ismerőssel, nem számít bűncselekménynek. Megadta rá a megfelelő választ. Köszi a segítséget!
2010. jún. 24. 16:20
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma kaptam vissza a pénzt! Szerintem azért is mert napokig a nyakukra jártam!Mondtam, hogy egyedül álló anya vagyok...Mindegy lényeg nem veszett el!
2010. jún. 30. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!