Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek hogy ha a...

Ti is úgy érzitek hogy ha a Miniszterelnök Úr repülővel mehet a focimeccsekre, a kormányközeli tőkés pénzéből, az kicsit olyan mintha mi is azzal mehetnénk?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 24. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Miért, te még nem mentél repülővel sehová?
2018. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Úgy érzem, mintha kicsit én is ott lettem volna igen. Amit Orbán úr átél az valahol minden magyarnak a karmájában megjelenik és szellemileg gyarapít minket az egyén szinjén is. Remélem a Kedves Vezetőmön keresztül még sok további élménnyel gazdagodhatok.
2018. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Én is mentem már repülővel focimeccsre. Akkor most mi van?

Felhívod a tőkést, és ha jó vagy nála, kapsz te is jegyet. Ugyanannyi jogod és lehetőséged van, mint Orbánnak.

2018. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tgt ***** válasza:
75%
Garancsi István nagyvállalkozó ingyen utaztatja Orbánt. Az pedig teljesen véletlen, hogy Garancsi cégei állami megrendelések sokaságát kapják.
2018. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

#4

Ja, mert OV-nak annyira szüksége van rá, hogy "blicceljen" te szánalomfigura!

Meghívott vendég, ahogy a többi 40 is!

Nehogy már ti akarjátok megszabni, hogy ki hívhatja meg és milyen meghívásokat fogadhat el!


"„Orbán Viktor a MOL-Vidi FC minden mérkőzésére el szokott menni. Az utazások során a focicsapat tulajdonosának vendége, és ugyanolyan módon utazik, mint a MOL-Vidi FC többi vendége. Ez eddig is így volt, és ezután is így történik majd. Mindez a magyar adófizetőknek egyetlen forintjába sem kerül – közölte érdeklődésünkre Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.”

2018. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Indítsatok népszavazást, hogy csak irigy ellenzéki prolikkal barátkozhat, hogy nektek jó legyen! :D
2018. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 tgt ***** válasza:
58%

Orbán 993 ezer forint magánvagyont vallott be, de azt már elutazgatta, hiszen bevallása szerint a Vb-re saját költségén ment. Úgyhogy szegény rászorul, hogy utaztassák.

Na de a viccet félretéve, ha valaki nem látja az összefüggést a miniszterelnöknek adott nagyértékű ajándékok, és a jobb piaci pozícióba való segítés között, az nem is akarja látni. Ezért nem kéne elfogadni egyetlen hatalmon lévő politikusak sem ilyen „ajándékokat”. De a mi kormányunk már a látszatra sem ad.

Kíváncsi vagyok, fog-e adózni Orbán az ajándékba kapott útért. Mert ez adóköteles jövedelemnek számít.

2018. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

#7

A te haverod leadózza, ha kocsival elviszed 3 országgal arrébb a meccsre?

Mert feltehetőleg repülőd az nincs!

2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tgt ***** válasza:
58%

Egyrészt adóznia kell utána, akár tetszik akár nem. Ha nem teszi, adócsaló.

Másrészt miniszterelnökként nem lenne szabad elfogadnia ilyen nagy értékű ajándékot. Senkitől, de főleg egy olyan vállalkozótól nem, aki állami megrendeléseket is fogad.

2018. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

#9

Ez csak neked nagy értékű ajándék, akinek ha kifizeti az albit, nem marad kajára.

Ne mondd már, hogy egy meccsjegy és egy utazás aaaaaakkkkkora hatalmas dolog a felsőbb körökben, hogy hanyatt kell esni tőle és lekötelezettnek kell lennie, míg él.

Én nem vagyok miniszterelnök, de mellényzsebből kifizetném az ilyesmit, ha érdekelne. De nem érdekel! Viszont a nyálam sem csorgatom másokra. (Gyurcsányra milliárdjaira sem és a zsidóktól zabrált ingyen villájára!)

2018. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!