Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet találkozni személye...

Hogy lehet találkozni személyesen Dr. Orbán VIktor Miniszterelnök Úrral?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki köszönetet mondani, mert amit értünk magyarokért tett és tesz, az már szinte nem emberfeletti teljesítmény.

Európa egyik megmentője, igazi államférfi.


2018. szept. 28. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
szinte emberfeletti teljesítmény*
2018. szept. 28. 17:59
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy mert ő csak röhög az ilyen hülyéken mint te. Kiválóan tudja hülyíteni a népet.
2018. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TR75 ***** válasza:
Már nem Mihály? :-(
2018. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Járt itt nálunk Kolozsváron is. Sokat nem beszélhettem vele, de legalább kezet foghattunk. Felemelő érzés volt látni olyan közelről Magyarország és Európa legnagyobb politikusát.
2018. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Te hírből sem ismered a stílust, humort? Ezek rém gyenge kérdések.
2018. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen humor? Komolyan gondolom.
2018. szept. 28. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:

#Korábbi erdélyi hozzászóló:


Szívesen találkoznék vele újra, ha rájössz arra, hogy hol találni, hol lehetne neki mindent megköszönni, amit a magyarságért teszt nap mint nap, dobj egy privit.

2018. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem aranyosom bizon régen sikerült, örök emlékként őrizem is a vitrinen a fotográfiát, még az újság is lehozott minket neh:

[link]

Nem hiszem, hogy mamán így meg lehet közelíteni a Viktort, nagyon veszélyben van a sok hazugság végett amit elhisznek. Ami egy se igaz persze rágalom.

2018. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 4-es idióta még Ceausescu alatt megtanult nyalni, és most nem tud leállni a nyomorult!
2018. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok:


Nem tanultam nyalni, pont Csau halála után születtem, 1990-ben.Kolozsvár akkoriban pokol volt a magyarok számára, teli veszélyes környékekkel. Például a Monostor negyed annyira veszélyes volt (a magyarok számára), hogy ha éjjel kellett hazajönnöm a suliból, gyakran volt egy jó nagy kő a zsebembe, hogy azzal pofán ba* a támadóimat. Emlékszem, hogy 6-ben (délutános voltam), alig volt egy két olyan napom, amikor úgy tudtam hazajönni, hogy nem kellett megverekednek a környék oláh naplopó tinédzsereivel.


Szerencsére Emil Boc rendbe tette a várost, az őrült fiatalok eltűntek a pi-be. Úgy gondolom, hogy az Orbán kormány is hozzájárult ahhoz, hogy lassan a magyarok biztonságba érezhessék magukat erdélyi nagyvárosokban.

2018. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!