Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy reagálnának...

Szerintetek hogy reagálnának Orbánék ha spontán elkezdene ellenük tüntetni egy masszív főleg fiatal munkásokból meg diákokból álló 1-2 százezres tömeg és folyamatosan az utcán lennének váltott műszakban?

Figyelt kérdés

Hirtelen felébredne pár százezer magyar a csipkerózsika álmából és felidegesedn a sok mutyi miatt, meg hogy züllesztik a jogállamot.


Úgy döntenének addig nem mennek haza amíg nem mondd le a kormány.


2018. okt. 7. 23:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

hakapeszi te tudsz érdemben válaszolni bármire?


szóval szerinted mi történne kormányzati részről? lövetés?


mert valamit csak kéne csinálni.

2018. okt. 8. 08:01
 22/23 anonim ***** válasza:
56%

21.


Mit kéne csinálni? Most volt választás fél éve. Magas részvétellel. Mit akarsz csinálni? Pár száz, pár ezer embernél többet nem tud az ellenzék utcára vinni.


De ha tüntetne is 200 ezer ember, akkor mi van? Az tüntetőnek aránylag sok - bár nem kirívó - szavazónak bolhafing. Orbán bármikor utcára visz ennyi embert. A választáson kellett volna nyerni. Tüntetni nem tilos, ha semmi erőszakos nem történik, nem lesz semmi. Ha valakik be akarnak törni a Parlamentbe vagy hasonló, azt nem fogják engedni, igen, végszükségben lőnének is. De ezt megtennék bármily demokratikus államban is.

2018. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
37%

Tudod én miért nem vagyok ideges?


Nekem 276 óra túlórám volt, kollégámnak meg 302 óra 3 műszakba. Senki nem kérdezte meg akarok-e menni.

És az hogy lehet az ismerősöm Németországban dolgozik bejelentve és ők 10-12-14- órákat dolgoznak sokszor 6 napon keresztül?

2018. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!