Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a kormánybó...

Uránoszi farkas kérdése:

Másnak is hiányzik a kormányból Lázár János?

Figyelt kérdés

Imádtam a kormányinfókat, ahogy lazán, intelligensen válaszolt bármilyen kérdésre.

Magasan ő volt a legintelligensebb az egész brancsból.


Miért ment el?


2018. okt. 21. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Gulyás jobb, úgyhogy Lázár nem hiányzik.
2018. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Mert ráijesztett a fideszre Márky Zay, nem tudom hogy írják.


ez a mostani szóvivő, ez szörnyű. Nem is nagyon nézem, mert kínos minden perce a k.infonak.


A régi jobb volt, felkészült volt, és nem kerekedett ki Lázár szeme egy-egy kérdéstől, hanem legfeljebb azt mondta, majd utána néz a dolgoknak jövő hétre.



Van némi minőségbeli lecsúszás szegény új gyerekkel.

2018. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#3 Te meg miről beszélsz?
2018. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
A szóvivő nem változott, most is Kovács Zoltán. Szerintem Gulyásra gondol #3-mas, de Gulyás nem szóvivő, hanem miniszter. És korrekt módon válaszol a kérdésekre.
2018. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tagja a kormánynak. A nemdohányzók védelméért felelős miniszterelnöki biztos nevű komoly pozíciót tölti be.
2018. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Igazából messze a leginteligensebb ember az egész pártban, valószínűleg pont ez volt a veszte..

Gulyás, németh szilárd, egyszerűen tenyérbemaszó cinikus ostoba barom az összes akiket betolnak a kamera elé mostanában

2018. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

"Magasan ő volt a legintelligensebb az egész brancsból."

És ez minősít minden majmot a a brancsban!


Szegény Janika, már a "bécsi tudósításával" bemutatta, hogy egy meghasonlott idióta mennyit is ér, de amióta elfogadta ezt a "Nemzeti Zabhegyező" státuszt, azóta csak egyre lejjebb száll a poklok felé szerencsétlen.

Nem kár érte.

Grazban biztos hiányzik...

2018. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem hiányzik. Tulajdonképpen nem is tudom, hiányozna-e akármelyik, asszem nem. Az biztos, ha egy kis gerinc lenne benne nem fogadta volna el azt a "pozíciót".
2018. okt. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Miért ment el?


Most próbálja bebizonyítani Szibériánan az állítását, "meglehet élni 50 ezer forintból."


Egy harminc napos challenge day, ez egy kihívás részéről. Egy hiteles ember, nem csak a csőre jár, megmutatja, meglehet élni 50 ezer forintból.


Ha nem döglik éhen, visszatér, és folytatja.

2018. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik!

Elég volt belőle (is)!

A szemlélete fertőz és undorító - ezért kártékony.

Orbán időben szabadult meg tőle.

Ha lenne tartása Jancsikának, akkor visszautasította volna ezt a megalázó dohány-zsandár "pozíciót"...

2018. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!