Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van tele Budapest...

Uránoszi farkas kérdése:

Miért van tele Budapest migránsokkal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Miért tele van?

Nem kevered a 8. kerületi őslakosokkal???

2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

#1

Ómigránsok.

2018. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Itt Erdély Mária Terézia migránsaival van tele.
2018. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kőbányán lakom, tele van a kerület ázsiai migránsokkal. Négert is gyakran látok.
2018. nov. 2. 21:53
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert a fidesz becsalogatta őket.
2018. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván nem komoly a kérdés, de azért válaszolok:


mert Budapest egy világváros a világ egyik leggazdagabb régiójában, az ilyen helyeken pedig sokféle ember megfordult száz évvel ezelőtt és ma is.


Amúgy a statisztikák szerint nincs jelentős megugrás a bevándorlók számában, minden évben nagyjából ugyanannyi telepedik el itt.

2018. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Jó neked, én speciel csak szakadt, bedrogozott kisebbségieket, meg csöveseket látok.


A hajléktalan törvény olyan sikeres volt, hogy azóta nem a belvárosban dekkolnak, hanem a panelok közös tereiben...hurrá.

2018. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

"Budapest egy világváros a világ egyik leggazdagabb régiójában"


Nem tudom mit szívsz de adjál már.

2018. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
#8 világvárosnak világváros, hihetetlen sok turista fordul meg Pesten. gazdagnak gazdag történelmileg, építészetileg, művészetileg. anyagilag annyira nem. de mivel az ország maga szegény, a nyelv nehéz, nagyon kevesen akarnak maradni. én is elmenekültem onnan Angliába. de megmondom őszintén, turistaként bármikor visszamennék
2018. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Az EU konkrétan a világ legmagasabb életszínvonalú régiója. Nyilván nem egységes, tudom hogy Kelet-Európa a közelében sincs a skandinávoknak, de még így is messze előzi a világ nagy részét.
2018. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!