Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen a büntetés-végrehajtási...

Milyen a büntetés-végrehajtási intézetben dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom egy év kiképzés van Budapesten és mindenféle egészségügyi vizsgálatok, megéri végigcsinálni és náluk dolgozni vagy nagyon stresszes munka?
2018. nov. 17. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon rossz, sok a stressz, kevés a fizetés, kevés az ember (de persze nem a rabok vannak kevesen). Azért várd meg egy szakmabeli véleményét is (ha van ilyen).
2018. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ki ezt a melót. Nagyon stresszes, sok szempontból is. Ha hibázol, annak nagyon durva következményei is lehetnek. Nem csak hogy emberekkel kell dolgoznod ami már alapból szar, hanem gyakorlott, rafkós sittesekkel! Nem beszélve arról, hogy bármikor belefuthatsz az utcán valakibe, akivel bent nem biztos hogy szépen viselkedtél. Neked képtelenség több száz embert memorizálni, nekik viszont csak kb 10-20 őr van, akiknek az arca "beég" az agyukba. Főleg ha erre okot is adsz. Szeretsz nyugodtan aludni, és tükörbe nézni? Akkor ne menj!

Az egy "párhuzamos világ", saját törvényekkel és szabályokkal!


Hogy én őr vagyok, vagy voltam -e? Nem. Én majdnem 7 évig a másik térfélen játszottam! Kétféle őr van. Az egyik az amelyik alapvetően szadista jellemű, vagy legalábbis imádja ha megalázhat valakit, vagy uralkodhat.

A másik kategóriát leginkább pályát tévesztettnek mondanám, aki valamilyen okból maradni kényszerül.

Nos ők a balek őrök, akiket az elítéltek ott paliznak be ahol csak tudnak.

2018. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Egy apró megjegyzés: már a kérdésed feltevése világosan mutatja számomra, hogy ez nem neked való!

2018. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy ez legalább rangos meló, kiképeznek, lesz fegyvered stb, egy gyárban operátorként nincs semmi rangod és halálra unod magad.
2018. nov. 18. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!