Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell ezt csinálni?...

Miért kell ezt csinálni? Miért nem jó békében lenni és szeretni egymást?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenki hallott a tüntetésekről ,nehéz lett volna nem hallani róluk. Tudni kell rólam, hogy én is a családom is világ életünkben függetlenek voltunk és azok is maradunk. Soha semmire nem szavaztam és nem is fogok soha ami a politikával kapcsolatos. Lehet igazuk van a tüntetőknek, de lehet, hogy sokan csak tényleg fizetett emberek. Nem tudjuk.. Annyit tudunk, hogy advent van. Hamarosan itt a karácsony. Nem hiszem el, hogy pont ilyenkor kell Európának forrongania. De ami itt van az már döbbenet. Még egy ilyen ország nincs ahol ennyi gyűlölet van és az emberek ennyire gyűlölik egymást. Mert elég csak az utcámba bemenni ott is csomoan haragba vannak egymással , munkahelyeken is szintén és ha a politikárol van szó akkor pláne. Miért kell mindennek a politikáról szólnia?? Ahogy bekapcsolom este a televíziót alig találok olyan csatornát, ami nem a politikáról szólna. Kikéne mindenkinek zárnia az életéből a politikát és akkor lehet itt is boldogabbak lennének az emberek. Szomorú ezt látni nagyon amikor Árpád és leszármazottjai egy erős és jó országot hoztak létre. Most ebből mi haszna lesz az embereknek , hogy ha törnek zúznak? Mind1 valaki mondja meg nekem , hogy már én magam mit tehetnék, hogy elpárologjon ez a gyűlölet es végre szeressék a Magyarok egymást. A politika sose lesz őszinte, és igazságos de ezt párttól független.
2018. dec. 17. 00:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
magyarok
2018. dec. 17. 00:09
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarunk a multik rabszolgái lenni!
2018. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A politikát nem bírod kizárni az életedből, mivel a politika közéletet jelent magyarul, közélete pedig már két embernek is van egy lakatlan szigeten.


"amikor Árpád és leszármazottjai egy erős és jó országot hoztak létre"


Nekem nem úgy tűnik.

2018. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg hogy tudnánk nyugodtan ünnepelni a karácsonyt,ha tudjuk,hogy jövőre tönkre megy az egész életünk,400 órát kel majd túlórázni,nem lesz időnk se hobbira,se családra,se barátokra?

Ki fogja nevelni a gyereket?A hullafáradt,agresszív,túlórából hazaért szülő?Aki ahelyett,hogy a családjával foglalkozna,robotol?

Egyáltalán mi értelme van egy olyan életnek,ami csak munkából áll?

2018. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj be a krisnásokhoz vagy a jehovákhoz.
2018. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell mindennek a politikáról szólnia, mert a fasiszta fidesz tönkreteszi az országot. Ha egy normális kormány lenne, ami alatt nem történnek kb. hetente megbotránkoztató események, akkor nem lenne mindennap téma a politika.
2018. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kormánypárt nem lenne korrupt és nem hozna eszement törvényeket, nem lenne tüntetés.
2018. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Érdekes én is egy multinál dolgozok manager-ként. Napi 8 órákat dolgozok általában és mindig is gyakori volt a túlóra. Ezt mindig kifizették nekem, bevallom ahelyett csináltam volna mást is de elfogadtam. Kész. És igen is erős országot hozott létre csak a háborúk szépen eltemették a régi Magyarországot. Az is érdekes, hogy mikor a barátaimmal találkozok valahogy sosincs szó a politikáról. A 2006-ot is annyira letojták a szüleim pedig az nagyobb esemény volt ennél.
2018. dec. 17. 00:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8: A túlóratörvény felháborító, de ezen kívül is rengeteg olyan intézkedése volt és van a fidesznek ami szúrja az emberek szemét, kb. minden hétre jut egy. Az hogy téged nem érdekel, hogy a fidesz tönkreteszi az országot, az a te bajod, sokakat viszont érdekel.
2018. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Legyen tüntetés nem érdekel. De ne az elcsendesedés időszakában!! Kb egy fél évet töltöttem Svájcban ahol az emberek szó szerint leszarják a politikát. Senkise beszél róla, egyszerűen nincs jelen az emberek életében. Ilyen helyzetet kéne itt is csinálni.
2018. dec. 17. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!