Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok meg többet a...

Hogyan tudok meg többet a politikáról?

Figyelt kérdés

17 évses vagyok, és szeretnék többet tudni a politikáról. Az alapfogalmak is éppenhogy csak megvannak, de jól jönne mondjuk egy könyv vagy valami, ami jobban leírja az egészet. Mik a pártok, ellenzék, mit jelentesenk a szakkifejezesések, frakció, különböző pártok mit akarnak Ezt az egész fidesz drámát megérteni stb.


Segítséget előre is köszönöm!


2018. dec. 17. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jujj.. hát nem a legjobbkor jott rad a kenyszer, mert jelenleg nagyon nehez meghatarozni a fuggetlen mediumokat, ha egyaltalan van ilyen. De olvasgass cikkeket, de ne kormanykozeli portalokrol. Hidd el, en nekem pampoghat barki, hogy ez igaz vagy az igaz leszarom, hogy soros meg brusszel, de minden fodeszes medium hazudik mint a szar, olyan dolgokat allitanak, hogy aki tuntet azt soros penzeli, nem dolgozik mi egy mas. Nos, en egy qurva petakot sem kaptam, ket munkahelyem van es mentem tuntetni, szoval erted. :D olvass hvg-t, index, 24.hu, 444., aktual politikarol igy tudsz meg egyre tobbet, poltika tortenetrol meg nyilvan az adott szakirodalom.
2018. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasd mindkét oldalt vegyesen, nézd meg mivel vádolják egymást és oszd el öttel, mert a politika valójában a színfalak mögött zajlik, működése általában az átlagpolgár számára úgy ahogy van elfogadhatatlan és amikor egymást vádolják akkor többnyire csak egymás húzásait a leleplezik le, magyarázzák félre (persze van sima hülyeség is), hallgass biztonságpolitikai szakértőket, volt politikusokat, olvass tényfeltáró cikkeket, nézz tényfeltáró műsorokat.
2018. dec. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*internet*


Amúgy elég egy dologgal tisztában lenni a politikával kapcsolatban: mindig a hatalom a cél.

2018. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!