Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nevezik rasszistának,...

Miért nevezik rasszistának, sőt nácinak azt, aki csak a saját országát és élőhelyét akarja megvédeni az idegenektől?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

,,akarja megvédeni az idegenektől?"


Miért, ET Magyarországra akar jönni? Tudja, hogyha felöltőkártyás telefonnal akar hazatelefonálni, akkor regisztrálnia kell?

2018. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Miről van szó? Milyen idegenektől?

Én úgy látom, aki az országát meg akarja védeni az idegenektől, azt sorosbérencnek állítják be.

2018. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Jó, hogy nem azt írtad, hogy az ellenséges fajoktól. Akkor főleg nem lennél náci.
2018. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

A liberális demokrácia miatt.

Egy ilyen elfajzott rendszerben a "nyílt társadalom" ideológiája az állami ideológia, ami pedig azt diktálja,hogy minél színes, muzulmán több migráns kell.

2018. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Attól rasszizmus,hogy az összes embert utálod valamilyen okból és egy kalap alá veszel mindenkit válogatás nélkül.

Miért az összes idegen zavar? Ugyan miért fáj,ha egy fekete mérnök a kínai feleségével a szomszédodba költözik? Igen,létezik ilyen is.

Az én szomszédom egy nigériai család. Apuka magyar(!) állami cégnél dolgozik, anyuka valami multinál, a lányuk meg tipikus mai magyar plázacica... és magyarul beszél. Igen,ilyen is létezik.

2018. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Én meg azt nem értem, hogy ha valaki utálja a négereket, zsidókat vagy az arabokat, akkor az miért csodálkozik, ha rasszistának és nácinak nézik?
2018. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
mert ez a nevet aggatták rá a hazájukat és saját nemzetüket szerető és a saját hazájukban a saját nemzetükkel, népükkel élni akaró emberekre
2018. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5-ös, tényleg, mekkora mázlija van Európának, hogy annyi orvos, mérnök, atomfizikus, biológus és magasan képzett szakmunkás érkezik a szubszaharai területekről a sivatagon át, majd gumitutajon a Földközi-tengeren. Nem is tudom hogy mit kezdene a vén kontinens nélkülük.
2018. dec. 17. 09:46
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
A főkérdésben leírt személy, addig nem nevezhető rasszistának, amíg mindenkitől megakarja védeni. Viszont, amikor már különbséget tesz mondjuk származás vagy vallás szerint és azt mondja, hogy mindenkiben vannak kivételek és való nem a mindenkire vonatkozik, csak egy bizonyos csoportra.
2018. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

,,5-ös, tényleg, mekkora mázlija van Európának, hogy annyi orvos, mérnök, atomfizikus, biológus és magasan képzett szakmunkás érkezik a szubszaharai területekről a sivatagon át, majd gumitutajon a Földközi-tengeren. Nem is tudom hogy mit kezdene a vén kontinens nélkülük."


Csak ne zavarjon, hogy ezeket nagyon hamar vissza is rugdossák, szóval totál nem érteni, hogy miről rinyáltok.

2018. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!