Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hány órát túlóráztál 2018-ban?...

Hány órát túlóráztál 2018-ban? Mi várható 2019-re? Hogy viseled a túlórákat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Sokat túlórázok, jól viselem a túlórákat,eddig meg vagyok elégedve a munkáltatómmal és szerintem ez a rabszolgatörvény csak ki dobott pénz (azaz a meg alkotása)e helyett olyan törvényeket hozzanak hogy pl át világítani pénztáros lörikét és barátait
2019. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
46%
0. 0. N/A.
2019. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Kb. 300 órát. Rosszul viselem, utálom a munkahelyemet és a főnökömet, de így tudok annyit keresni, hogy az alapvető szükségleteimen kívül még a hobbimra, nyaralásra, kikapcsolódásra is jusson egy kevés.
2019. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mi várható idén. Kb. ugyanennyi túlóra, de szeretnék olyan munkahelyet találni, ahol túlóra nélkül is ennyit vagy többet kereshetek.
2019. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Akkor túlórázok, amikor akarok (ha van többlet munka), rendesen megfizetik, elégedett vagyok. Ez várható 2019-re is. Egy programozó.
2019. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó : ez várható 2019-ben is 😂😂😂 majd 3 év múlva megkapod a túlórapénzed, vagy helyette szabadnapokat kapsz 😂😂😂🤣 🤣 ha csak nem te vagy a cégvezető, vagy nem a haverod cégénél dolgozol, a munkáltató köpni fog rád.
2019. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Kb. 48 órát, mind önként vállalt volt!

Azonnal fizették.


Még több túlóra, még több pénz.


Jól! A túlórára a munka törvénykönyv által előírtnál több munkaközi szünetet biztosít a munkáltatót.


A túlóra hisztihez egy idézet, nagymamám szokta volt mondani:

"Ahol fizetnek, ott parancsolnak is!"

2019. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mindentudó99 ***** válasza:
Én 3 napot dolgozom 3-at pihenek. 12 órás műszakban. Plusz napot sose jövök be. De összességében a munkarendből adódóan generálódik kb havi egy nap túlórám. Keret munkaidő van. A túlóra pótlék részét a keretidő végén fizetik. Nálunk ez most 4 hónap. Persze ha nem lenne munkaerőhiány kiadnák csúszóba. Nem fizetnék ki.
2019. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Mocskos fidesz!!!
2019. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

kíváncsiságból megnéztem, mert júliustól visszavettem a korábbi évekhez képest :) 208 óra lett. ha úgy nézzük, akkor önként vállaltam, mert leléptek a kollégáim és normál munkaidőben lehetetlen mindent elvégezni. eldönthettem, hogy hagyom-e emiatt elmenni a kedvenc ügyfeleimet vagy picit többet dolgozok, hát a munka mellett döntöttem.


2012 vége óta stabilan heti 6-8 óra túlóra volt (akkoriban önként, a pénzért, ebből rengeteg "incentive"-ként lett kifizetve, mert nem fért bele az éves limitbe. én jól viselem, a család kevésbé). IT szektorban lapátolom a GDP-t.

2019. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!