Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye nem igaz, hogy ha most...

Ugye nem igaz, hogy ha most valaki megnyeri a lottón a 3 milliárdot, a politikusok "jóvoltából", az összeget az árvízkárosultaknak utalják?

Figyelt kérdés
Remélem kacsa a hír mert ha igaz akkor tuti nem fogok addig lottózni. És szerintem érthető, hogy miért...
2010. jún. 29. 09:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
12%

Pedig jogos lenne. A közösség érdeke fontosabb, mint az egyéné és egy valódi, becsületes hazafi megtenné ezt a Hazáért.


Csak az a gond, hogy a politikusok bezsebelnék a pénzt, és nem adnák a rászorulóknak.

2010. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

60

Holnapig várom az összes értéked forintosított összegét egy kis dobozban, amit leviszünk az árvízkárosultaknak. Hasonló megfontolásból a nyugdíjszámlára befizetett összeget is nekik adjuk.


Kérdező: kacsa, hülyeség, baromság.

2010. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 3 milliárdot kéne nekik adni, hanem azt a heti több milliárdot, amit a jónép a Szerencsejáték Zrt-nek befizet...
2010. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Tila_Tequila válasza:
91%

Hát.. Elég nagy szemétség lenne, ha a NYEREMÉNYT adnák oda...

Esetleg az emberke által kifizetett pénzt kéne odaadni.. Nem a nyereményt.. :O

Hát én biztos reklamálnék.. Hány ilyen lehetőség van az életben?! :O

2010. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
nem adhatják oda másnak a nyereményt hacsak a nyertes nem dönt úgy, mivel nem lehet minden lottót vásárlóval elfogadtatni egy új játékszerződést hogy amit most veszel az nem lesz ám a tied
2010. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem adják oda a drága politikusok fizetésük egy részét inkább nekik, meg amit összelopkodnak? Abból jó sok összejönne.
2010. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz a hir!!Nehogy már mások rendelkezzenek afölött amit Te vagy más megnyer!

Ha én megnyerném,azért biztos adnék támogatást,de had döntsem már én el,hogy mennyit...

2010. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a politikusok lopjanak kevesebbet, akkor több marad :) Irreális már a feltevés is, hogy egy már adózott nyereményből még elvegyenek.
2010. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem adhatják oda, de ha én nyerném a felét biztos odaadnám. 1,5 milliárd elég nekem:)
2010. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

Mivel az árvizi védekezés és kárelhárítás jórészt állami pénzből megy, így közvetve abból a pénzből is amit az emberek lottóra befizetnek.

Nyugi van.

2010. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!