Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Amerikába való vízumkérelem...

Az Amerikába való vízumkérelemnél mit jelentenek a lent leírtak?

Figyelt kérdés

Kiemelkedő képességű dolgozók: Azon személyek, akik kiemelkedő képességgel rendelkeznek a tudomány, a művészet, az üzleti élet, vagy a sport területén; hírneves professzorok és kutatók; és bizonyos multinacionális cégek végrehajtó testületének és igazgatóságának tagjai.

#

Különböző hivatások képviselői: Magas tudományos fokozattal rendelkező szakemberek, valamint kivételes képességgel bíró személyek a tudomány, a művészet, vagy az üzleti élet területén.


Ez 2 feltétel szerüseg a vízumkérelemhez és azt nem értem hogy a műv

művészet meg mondjuk a sport (bár engem a művészet érint) szóval azokba mi tartozik bele akkor ha én tudok zongorázni és erről állami papírom van mert több évig jártam állami zeneiskolába akkor én beletartozik ebbe?

Vagy ha nem akkor mit kell ehhez tennem?


2010. jún. 29. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk válogatott tag voltál, vagy mit tudom én vízilabdáztál kölyökkorod óta és sok bajnokit nyertetek stb. zongoránál mondjuk, h hangversenyt is nyertél blahblhablha... de miért nem hívod fel a nagykövetséget és kérded meg őket?
2010. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira utálom ezeket a hülye kérdőíveket, én se tudok sose válaszolni rájuk, nem megy az a bürokrata egyengondolkodás. Egyébként nyugodj meg, te nem tartozol az említett művészeti kategóriába! Ha abba tartoznál, akkor tudnánk róla.
2010. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiemelkedő. A zeneiskola az semmi. A zongoránál maradva ez azt jelenti, hogy te vagy-e Kocsis Zoltán. Ha nem, akkor nem érint a kérdés.
2010. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!