Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem innovatív a magyar...

Miért nem innovatív a magyar ember?

Figyelt kérdés
Nem újít, jó neki ahogy van, inkább kritizál, alattomos, még ha ha a saját sorsáról van is szó nem tesz érte, lásd tovább tanulás, sorsán valló jobbítás, új vezetőség választás, munkája jobbítás, rátarti stb.
2019. jan. 21. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
csakafidesz
2019. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát általánosságban ezt szerintem nem lehet kijelenteni, egy rétegre valóban igaz. De mondok valamit: a német rokonaimat tudod mi érdekli, az életszínvonaluk, a nyaralás, a jövedelmük, meg az esti 1-2 sör a TV előtt. Ennyi.
2019. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem, tudom, Te nem vagy az? :)
2019. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
nincs motivácijó
2019. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Ezen a videón is ez a fő kérdés:

Mi baj van Magyarországon?

https://www.youtube.com/watch?v=57zM1lXZ924

Akad itthon is innovatív ember. Csak nem tud belőle kibontakozni például a bürokrácia és a magas adók miatt.

Találtak itt már fel művért ami minden vércsoporthoz alkalmas. Vagy olyan műszert ami meggyógyítja az érszűkületet és nem kell a végtagot amputálni. Sőt, vannak híresztelések vízzel üzemelő autókról is.

2019. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem úgy jó ahogy van.Örülnék ha Kádár vezetné az oszágot.De jó a fidesz is!Aki innót akar az mennyen külföldre.És ne zaklassál ilyenekkel.
2019. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

"De mondok valamit: a német rokonaimat tudod mi érdekli, az életszínvonaluk, a nyaralás, a jövedelmük, meg az esti 1-2 sör a TV előtt. Ennyi."


Igazuk is van. Jó lenne, ha végre a magyarokat is ennyire érdekelné a jólétük és nem hagynák a kormánynak, hogy elverje azt a pénzt, ami őket illeti meg.

2019. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

"Nem, tudom, Te nem vagy az? :)"


Nyilván nem. Ha valaki nyugati jólétben akar élni, az már nem igazi magyar.

2019. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
92%
Beszélj a magad nevében.
2019. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Mert a magyar így is lényegesen fejlettebb a környező népeknél.
2019. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!