Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Már megint mi ez a pedofil...

Már megint mi ez a pedofil műbalhé?

Figyelt kérdés

[link]

Hűha, 30 évesen 17 évessel szexelt.

Ez mióta pedofília?


A pedofília az, amit Woody Allen meg Spielberg csináltak, hogy 10 éveseket dugtak vagy Chris Colombus.


2019. jan. 23. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Bolondok.
2019. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt fajtalankodás lenne, amúgy meg más országban más törvények lehetnek.

[link]

Ha meg igaz, amit a wikipédián írnak, akkor igaz lehet.

2019. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha valakivel nem akarok lefeküdni, akkor nem fekszem le vele. Nyilván egy 17 éves azért fekszik le valakivel, mert le akar vele feküdni. Ha akkor beleegyeztek, és nyilván élvezték is a dolgot, akkor most miért problémáznak? Szerintem kamu az egész... Nem történt ilyesmi, mert ha megtörtént volna, akkor senki sem beszélne róla. Legalábbis nem nyilvánosan. Vagy sokkal nagyobb ügy lenne belőle. Most nem? Szerintetek hány 17 éves fiút lehet rávenni arra, hogy feküdjön le egy 30 éves férfival? Nyilván azt, aki élvezné a dolgot, és ő maga is akarja. Zsarolni meg nem lehet senkit, inkább pont hogy a fiatalabb zsarolhatná meg a 30 évest, ha az ilyet kérne tőle. Ez az egész csak felhajtás, mert így akarnak a középpontban lenni.
2019. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pedofil azt jelenti, hogy valaki a kisgyerekek éretlen testére izgul, egy 17 éves pedig már bőven nem ilyen. Szóval marhaság.
2019. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen üggyel központban lenni, elég... érdekes. Nagy szégyen, régen meg még inkább az volt.

Max azért csinálják, ha nem igaz, hogy jó sok pénzt zsaroljanak ki.

2019. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Amerikában sokkal durvábbak a törvények mint nálunk!

Ha elmúltál 21, és megdugsz egy olyan csajt aki még nem múlt el, akkor nem tökölnek, mész a sittre!


Szerintem a mi 12-es korhatárunktól kib'szottul kiakadnának! :)

2019. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Röhej
2019. jan. 23. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták az ott USA, ott teljesen más törvények vannak, ott 19 évesen is mész a bíróság elé, ha egy 17 évessel szexeltél.
2019. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Sőt, ott van egy lista a szexuális bűnözőkről. Egy 18 évesnek volt egy 17 éves barátnője, felkerült a listára, valami őrült metoos megnézte a listát, és lelőtte...
2019. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egyszerűen pedofília, hanem szexuális zaklatás és nemi erőszak, ráadásul talán még a pedofíliába is bele esik, ha igaz. Márpedig ha sokan megvádolnak ezzel valakit, akkor általában igaz.
2019. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!