Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi ez a műbalhé a hajlékt...

Most mi ez a műbalhé a hajléktalanokkal már megint az ellenzék részéről?

Figyelt kérdés

Az lett megtiltva csak, hogy odaszarjon, hugyozzon meg fetrengjen az aluljáróban.

Ezen kell most vergődni?


2018. okt. 14. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Az Orbán kormány engedélyezte a devizahitelezést a bankoknak Magyarországon 2001-ben.

Erre gondolj te nagy keresztény!

2018. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki keresztény, nem azt jelenti, hogy akkor köteles eltűrni bármit meg vizeletben sétálni.
2018. okt. 14. 21:27
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Az Orban kormany biztos pisztolyt tartott minden hulye fejehez, hogy vegye fel a devizakolcsont.:)

A libsik most ezen ajvekolnak, biztosan hianyozni fognak nekik a keregetok meg az osszesz*rt aluljarok. Tudod, ok igy erzik otthon magukat.:))

2018. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Itt egyedül a Fidesz vergődik, a migránsok után most a hajléktalanokon :D
2018. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

"Az Orbán kormány engedélyezte a devizahitelezést a bankoknak Magyarországon 2001-ben"


És akkor mi van? Nekem is volt frankos hitelem, de nem 146 hónapra vettem fel, csak annyira, aminek láttam a végét és ki is fizettem.

2018. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is engedélyezték a devizahitelt még se vettem fel.


Neked is megeengedem, hogy fejest ugorj a kútba...

2018. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Devizahitel így vagy úgy, én naponta szenvedek tőlük a Deákon és a Blahán.
2018. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Enis szenvedek toluk a belvarosban. Na de majd holnaptol nem fogunk, remelhetoleg a rendoreink megfeleloen jarnak el az osszes sopredekkel - kinek lehet ezt is megkoszonni? Libsik, dobpergest..
2018. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

"Az Orbán kormány engedélyezte a devizahitelezést a bankoknak Magyarországon 2001-ben.


Erre gondolj te nagy keresztény!"


Ezt mégis hogy sikerült egy mondatba összegyűrnod a kereszténységet a devizahitellel? Látszik hogy a DK-t támogatod, csak egy DKsnak lehet ennyire alacsony értelmi szintje. Még csoda hogy írni olvasni megtanultál

2018. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

7-es, 8-as, tényleg? SZENVEDTEK? Szegénykéim...


Istenem, Mária országában "SZENVEDNEK" a Fideszesek! Hát hogy lehet ez?


A hajléktalanok szerencsére nem szenvednek, ők csak direkt gonoszságból hajléktalanok, eldöntötték, hogy ezzel is borsot törnek a fideszesek orra alá!


Ahelyett, hogy szépen felöltöznének Gucciba, Louis Vouittonba, illatosan, mint Orbán Ráhel, egy elegáns, 12 milliós Audemars Piguet Royal Oak karórával, ezek szándékosan hajléktalankodnak, bűzlenek, hogy a Fideszeseknek "szenvedniük" kelljen ebben az országban.


Direkt nem állnak a saját lábukra, csak, hogy bosszantsanak titeket!


Nekem ne mondja senki, hogy nem fértek volna hozzá egy kis közpénzhez, ha annyira akartak volna! De ők szándékosan hajléktalankodni kezdtek inkább!


Magyarország leggazdagabb embere egy gázszerelő, miközben több diplomás emberek direkt hajléktalankodnak, büdösködnek az aluljárókban, csak azért, hogy a mellettük elhaladó fideszeseknek szenvedéssel teli másodperceket okozzanak!


Ne mondja senki, hogy ha egy gázszerelőből tisztességes, becsületes munkával Magyarország leggazdagabb embere lehetett, akkor az elhíresült hajléktalan volt egyetemi tanár (az ELTÉről) nem tehette volna meg ugyanezt Mária országában! Csak hát ő inkább büdös akart lenni, és "szenvedést" okozni szegény ártatlan fideszeseknek!


De hála Istennek Mária országában végre olyannyira kitört a kereszténység és a kereszténydemokrácia, hogy - nagyon helyesen - üldözni kezdtük a társadalom legújabb ellenségeit, az előre megfontoltan, aljas szándékból, hidegvérrel hajléktalankodókat.


Nagyon helyes!


Legyenek hajléktalanok, ha annyira akarnak, de csinálják otthon, a négy fal között!

2018. okt. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!