Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lenne különösebb hatása a...

Lenne különösebb hatása a gyakorira, ha megszűnne a politikai topik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

K.O.

Most átlag 70-80 milliós éves bevétel van ami azt jelenti hogy

Legolvasottabb rovat. Kb 3 maksz 5 percen belül válaszolnak. 6,6 millió/hónap viszont ha nem lenne ez a rovat akkor a reklámokért nem lehetne ennyit kérni szerintem minimum visszaesne 4 millió/hónapra

2019. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

A politikai témakörben feltett kérdések túlnyomó része nem kérdés, hanem annak álcázott állítás, vélemény, esetleg propaganda, politikai szimpátiától függetlenül. Ahogy a válaszok túlnyomó része sem válasz, hanem véleménynyilvánítás, gyakran a zényeket teljes mértékben figyelmen kívül hagyva. A pontozások sem a válasz hasznosságát jelzik, hanem a politikai hovatartozást.

Ha megszűnne, egy politikai csatározásra berendezkedett fórum szűnne meg.

2019. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kevesebb troll jönne ide. Kevesebb reklámbevétel...
2019. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

'Kb 3 maksz 5 percen belül válaszolnak.'


Kérdésfüggő, volt olyan, amire kb a nap végén válaszoltak. + nem kevés alkalommal szétoffolnak kérdést, vagy azt eleve provokatív céllal teszik fel.

2019. jan. 25. 11:21
 5/12 A kérdező kommentje:

'Ha megszűnne, egy politikai csatározásra berendezkedett fórum szűnne meg.'


Lenne helyette más. Emlékszem, a választásokkor-nem most- nagy garral hirdették itt a Jobbik győzelmét, aztán valahogy nem az lett.

2019. jan. 25. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Anyagilag vszínűleg megéreznék, de mondjuk nekem is lehet, hogy lejebb menne a vérnyomásom😁😁
2019. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Óh, vajon mi lehet az, ami egekbe toszná a vérnyomásod? :D

2019. jan. 25. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem írom le, mert hosszú lenne, de ballib oldalról tosszák, annyit elmondhatok.
2019. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon szórakoztató és lenyugtató rovat, olyan sokat lehet nevetni a Birnbaum formulákat hősiesen szajkózó fideszeseken. :)
2019. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem max 50 állandó látogató hülyeségeiből, véleményéből áll ez a rovat, ami a részleges törlések, moderációk által még hiteltelenné teszi az egészet. Ahol ilyen erőss a moderáció, az szerintem a legalja. A gyakorira semmi hatással nem volna a megszűnése a politika rovatnak, ahogy a gyakori megszünése is csak a moderátorokra volna hatással.
2019. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!