Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Soros bérencnek szeretnék...

Soros bérencnek szeretnék állni hogyan kell?

Figyelt kérdés
Hol kell jelentkezni, mit kell csinálni és főképp mennyit fizetnek?
2019. febr. 5. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellenezni kell a kormány munkáját és máris az vagy. Ezért fizetést nem kapsz eleinte meggyőződésből kell csinálni és ha kitartó vagy akkor előléptethetnek Soros ügynökké, ekkor már fizetést is kapsz.
2019. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Sorosnál kell jelentkezni, bérencnek kell lenni és fizetségképpen úgy vágnak pofán, hogy kétfelé áll a füled tőle.
2019. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ön bmeg csalódott vagyok hogy lehetnék Igazán Aljas Hazaáruló ha még pénzt sem kapok érte???
2019. febr. 5. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A tüntetésen kint voltam azt írták másnap a Lokálban hogy Soros kitartottja vagyok, örültem neki ezért gyorsan otthagytam az állásomat, de egy hónapja hiába várom a borítékot a sok pénzzel. Soros átvert engem. :(
2019. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy régen mondták több fényt, vagy ma a piramis kéztartás, de sorosnál a beavatási kérelemre való felvételit ajtónak való rohanással jelzed. Az ajtó szimbólikus jelentéssel bír, miszerint még egy teve is könnyebben jut át a tű fokán, mint egy gazdag ember.

Ha az ajtó egyben marad, Soros tudni fogja, zörgessetek, és ajtók nyitaték.

2019. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell mást tenned mint hogy a kormány hibáira rávilágítasz, ha ezt megteszed rögtön Soros bérencé fogy nyilvánítani az összes fideszes média plusz a kormányszóvivő is.
2019. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 te el vagy tévedve. A Lokál írta, onnan követeld a pénzt, Soros semmit se ajánlott, betartotta.
2019. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék Soros bérenc lenni, hátha az jobban fizet. Most fideszes bérkommentelőként győzködöm az embereket napi 12 órában, hogy a fidesz nélkül jönnek az arabok és bevezetik a sariát, hogy nincs semmilyen korrupció és ilyen jó kormányunk soha nem volt, mert nyugati színvonalú jólét van. De rosszul fizetnek akkor is, ha teljesítem a kvótát, használom a vezérszavakat, vagy extra jó pontokért szidom és mondvacsinált ürügyekkel lejáratom az ellenzékieket. Már próbáltam több szálon is elérni Sorost, de nem sikerült. Ellenzékieket kérdeztem erről, őket biztosítottam róla, hogy nekem csak a pénz számít, aki többet fizet, azé a hűségem. De takonygerincűnek neveztek és elhajtottak. Azért nem adom fel, tovább keresem a lehetőségeket. Ha nem sikerül, akkor elmegyek az Audiba dolgozni, úgyis most harcolták ki fizetésemelést. Igaz, hogy szidtam a tüntetőket és a sztrájkolókat, de az ott dolgozóknak ezt nem muszáj tudniuk. Én már csak haszonélvezője leszek annak, amit ők kiharcoltak. Nekem nincsenek elveim, csak a pénz számít.
2019. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem nincsenek elveim, csak a pénz számít."

Nem próbálsz meg alapítani egy céget, hátha kapsz valami kisebb közbeszerzést? Könnyű hatalmasakat kaszálni rajta, nagyobb EU-s támogatást kapsz mint amennyit valóban felhasználsz, mindenhonnan kispórolod az anyagot, nem fizeted ki az alvállalkozókat. Merjünk nagyok lenni, gondolkodj te is így!

2019. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!