Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Női börtönökben hol van...

Női börtönökben hol van lehetőség szexuális együttlétre, már ha van egyáltalán lehetőség?

Figyelt kérdés

Nos egy barátom kért meg rá, hogy írjak egy erotikus novellát, ami egy női börtönben játszódna, és hát a rabok között lenne az entyem-pentyem.

De nem ismerem a női börtönöket, meg az ottani viszonyokat, arra gondoltam esetleg könyvtár, mert tudtommal az szokott lenni a böriben, és ott a polcok között...



2019. febr. 28. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mármint egymás megerőszakolására gondolsz? Az kb. ugyanott, ahol a férfi börtönökben
2019. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta van intim szoba ahol havonta egyszer eltölthet az elítélt 24 órát egy általa megnevezett látogatóval.
2019. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem értitek, két rab között szövődne leszbikus kapcsolat. Szóval fikció, de azért kíváncsi lettem volna, ha tegyük fel, két rab el kezd egymás iránt érezni valamit, akkor meg tudják-e oldani a szexet valahol.
2019. febr. 28. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Mindkét válasz igaz (az elsőt annyival javítva, hogy nem feltétlenül "megerőszakolás").


Mondjuk az segítség, ha leírod hol játszódik. Mert annál élethűbbé tudjuk tenni.


Magyarországon van egy úgynevezett intim szoba, ahová a rabok a látogatókkal vonulhatnak el.

A francia börtönökben nincs semmi, ott a mosdóban találnak egymásra.

A holland börtönökben ott csinálnak amit akarnak, ahol csak akarják.

Az amerikai börtönökben marad a mosdó.

A japán, koreai, vietnámi, taiwani börtönökben van egy intim szoba a látogatókkal való együttléthez, és van több intim szoba az egymással való együtt léthez.


Szóval változhat attól is, hogy konkrétan hol van a börtön.

2019. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magyarországon oké van intim szoba, de ha két rab akar egymással?
2019. márc. 1. 00:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon akkor a mosdó a szokásos hely.


Vagy lefizetik a smasszert hogy sétáljon tovább, és bent csinálják a cellában.

2019. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. márc. 1. 16:44
 8/9 anonim válasza:
Orange is the new black, nézz bele, női börtönben játszódó főleg leszbikus sorozat, lehet találsz benne jó ötletet
2019. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is az Orange is the new black sorozatot akartam ajánlani,nagyon nagyon jó sorozat
2019. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!