Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy magyar...

Van rá lehetőség, hogy magyar állampolgárként, az ember eutanáziát kérjen, még akkor is ha egészséges úgymond?

Figyelt kérdés
Vagy csak az adott állampolgárság megszerzése után lehet részt venni ilyen dologban,ahol ez működik?
2018. jan. 3. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
egészségesként sehol nem kérhetsz eutanázát...
2018. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon még halálos betegként sem kérhetsz.Olyan lehet ,hogy visszautasítod a további kezeléseket,de aktív eutanázia tiltott és bűncselekmény.
2018. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Hollandia.
2018. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
51%
Természetesen nem, de jogodban áll megöngyilkolni magadat. Nem is értem, hogy miért nem jutott eszedbe ez az opció.
2018. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én viszonylag biztos vagyok benne egyébként, hogy nem áll jogodban. (megöngyilkolni magad)
2018. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Aki képtelen magával végezni, az miért várja el másoktól, hogy meggyilkolják? (tudom, van kivétel, aki még mozogni se tud)
2018. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milye jó is lenne ha a tök egészséges nagymamát beledumálná a családja hogy kérjen euthanáziát, mert be akarnak költözni a házába !!!!
2018. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, erre sehol nincs lehetőség.
2018. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!