Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok miért gyűlölik...

A liberálisok miért gyűlölik a sokszínűséget? Miért akarnak a sokszínű nemzetek Európájából egy homogén masszát, Európai Egyesült Államokat gyúrni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
A kérdésed első felét nem értem, pont h szeretik a sokszínűséget, értem én azt, h egy városba ne csak hófehér kék szemű emberek éljenek, hanem akár eszkimóktól egészen a bantukig.
2019. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most nehogy már ott akadjunk el, hogy az állításomat kérdőre vonjátok, mert aki egy kicsit is követi a liberálisok nyilatkozatait, az tudja, hogy ezek el akarják törölni a nemzetállamokat, és egy közös európai közösségben akarnak élni. A napokban beszélt erről a főnemzetállampusztítóliberális Macron is.
2019. márc. 10. 10:05
 3/14 belapus ***** válasza:
76%
Sokat árul el a képességeidről, hogy egy határok nélküli európai közösségen belül nem vagy képes elképzelni a sokszínűséget.
2019. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Kalergi terv.
2019. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert rengeteg példa van a világtörtènelemben, hogy egyesülés folyamán erősebb gazdasági, politikai állam jön létre, miközben sokszínű maradt az ország.
2019. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

A jobberek akarták, hogy mindenki egyszínű, egynyelvű, egyvallású, egyszerre lépő legyen, különben nem kap rétest estére massza legyen.


Rossz házban kopogtatsz.

2019. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"A jobberek akarták, hogy mindenki egyszínű, egynyelvű, egyvallású, egyszerre lépő legyen, különben nem kap rétest estére massza legyen."


Nem mintha én "jobber" lennék, de úgy tudom, a kommunisták nem jobberek voltak.

Ti is kommunisták vagytok igazából, csak demokratáknak meg liberálisoknak hívjátok magatokat. A név más, de az ideológia ugyanaz. Ugyanazok a törekvéseitek, mint a kommunistáknak.

2019. márc. 10. 11:22
 8/14 A kérdező kommentje:

"Azért, mert rengeteg példa van a világtörtènelemben, hogy egyesülés folyamán erősebb gazdasági, politikai állam jön létre, "


És arra esetleg nem gondoltál, hogy nem mindenki szeretné feladni a nemzeti identitását, kultúráját a pénzért cserébe?

De titeket ez nem zavar, ugyanúgy megpróbáljátok ránk erőltetitek az elmebeteg elképzeléseiteket, mint annó a kommunisták.

2019. márc. 10. 11:24
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

"És arra esetleg nem gondoltál, hogy nem mindenki szeretné feladni a nemzeti identitását, kultúráját a pénzért cserébe?"


Akkor ne add fel. Hol érdekel ez engem? Azt csinálsz, amit akarsz.

2019. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Neked nincs kúltúrád meg véleményed se, ezt a vezéred találta ki. Én nem látom hogy itt magyarországon annyire fenyegetne hogy elveszik az identitást, innen inkább menekülnek az emberek a libsi fertő nyugatra. Te meg maradhatsz ahol vagy senki se kényszerít semmire.
2019. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!