Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Érten, hogy az igazság mindenn...

Érten, hogy az igazság mindennek előtt van, de nem bántó, hogy a majmoktól származtok?

Figyelt kérdés
Családfa kutatással foglalkozom, és mindeég azt kutatkák, hogy hátha valami kiemelkedő az ösök, nemesi sarjak a kutakodók, és rendesen fizetnek még a nemesi címért is, mivel leszel több, hogy tudod, a majmoktó származol?
2019. márc. 19. 07:59
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Jobb vagyok, mint az elődeim. Egyébként meg ez nem kívánságműsor, már ha tényleg az igazságot akarod tudni és nem csak valami eredetmítoszt, amivel felvághatsz a facebookon.
2019. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi magyarok a Szíruszi rendszerbő származunk
2019. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom, hogy mit akarsz mondani. Tudatosan kamuzzuk be magunknak, hogy nem a majmoktól származunk, csak hogy te jobban érezd magad?
2019. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Úgy néz ki, hogy nem csak a helyesírásoddal de a szövegértéseddel is problémák vannak. Az embernek és a mai majmoknak közös őse volt. Egyik sem származik a másiktól.
2019. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ember nem a majmoktól származik, hanem az embernek és a majmoknak közös őse van, ami a törzsfejlődés során külön ágakká vált.

De bármelyik másik ma élő emlőssel vagy élőlénnyel lehet kapcsolatot találni. Kérdés csupán az, hogy a fejlődési láncban való szétválás mikor következhetett be.

Még kizárólag csak az embert tekintve is, genetikailag lehet kapcsolatot találni legközelebbi közös felmenőre. (Mitokondriális Éva)

2019. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

"Ember nem a majmoktól származik, hanem az embernek és a majmoknak közös őse van"


Ami egy majom volt :XD

2019. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a kardfogú tigristől származok.
2019. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a Julius Cézártól származom, mondta is nekem, hogy

- Te is a fiam vagy butus! -

Na ugye!

Ahhoz meg nekem semmi közöm, hogy ő kitől származik, de állítólag Vénusz istennőtől apai ágon.

:)

Ami meg a Biblia történetét illeti a jó és a rossz, meg az egyéb tudás fájáról, (jó lenne egy gyümi a C++ ból, kajálnám) számomra azt jelképezi, hogy az emberiség kiemelkedett az állatvilágból.

Illetve talán nem mindenki...

:)

2019. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!