Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire fordítottad a rezsicsökke...

Mire fordítottad a rezsicsökkentéssel megtakarított pénzedet?

Figyelt kérdés
Miniszterelnök Úrnak és csapatának hála, a magyar emberek egyre többet tudnak megtakarítani. Köszönjük!

2019. ápr. 4. 20:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%
Jelmezkölcsönzőt nyitottam két prostinak.
2019. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
100%
Két nyalókát meg egy csomag rágót, köszönöm, miniszterelnökkúr
2019. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
Krumplit vettem rajta, hogy a Fidesz osztogassa.
2019. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező


Annó amikor 2010 16x emeltek gázárat azt te minek a kárára finansziroztad?

2019. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
91%
Vettem egy Toyota Auris hibridet.
2019. dec. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
100%
Ott figyel a bankszámlámon😊
2019. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
100%
Abból finanszírozom a háttérhatalmat, Soros emiatt van a kezemben, az én bábom. Az EU-t rajta keresztül irányítom, így a rezsicsökkentésből teszem tönkre a Fideszt.
2019. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%
Én három trafikot vettem rajta.
2019. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
Én meg yachtot az Adrián.
2019. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
73%

Mire költöttem?

Annyi pénzt takarítottam meg a rezsicsökkentéssel, hogy szerintem elég lesz egész életemre. Gyereknek most vettük az új, libafos-ződ Lamborddzsínyit, nekem a garázsban parkol az új Scuderia Ferrari, meg vettem a Holdon egy telket. Érted, nehogy már ne. Most elegem lett abból, hogy nincs hó, érted, ha karácsony van, legyen hó! Vettem egy hóágyút, osztán telefujattam a telket meg az étkezőt hóval. Érted, a komornyik sílécen hozzá nekem a pacalt. Jó zsírjában, átsütve. Múltkor bazzeg úgy megkívántam az igazi magyar halászlevet. Az volt a szar, hogy Tunéziában voltam nyaralni, aztán ott nincs jó fazsa keszeg meg jó lacikonyha, csak mekkdánedsz szóval embereimet elküldtem horgászni. Érted, pihenjetek, fogjatok valami halat nekem. Erre jönnek vissza brazzeg kamionnal. Kifogtak bazzeg egy cápát. Fölvágtuk, hogy előkészítsük a főzésre, erre a gyomrában találtunk 2 búvár, meg egy ilyen bazi nagy aranyláncot. Hát nem tudtunk mit tenni érted, a csontokat visszadobtuk, az aranyat meg eladtuk. Aztán az egész sziget aznap halászlét evett. Én nem vagyok irigy érted. Hagy tudják ők is mi a jó.

Érted, én jó ember vagyok.

Ezt mind a rezsicsökkentésnek köszönetem.

Köszönöm miniszterelnök úr!

Köszönöm Vaze!

2019. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!