Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Bukás - Hitler Utolsó...

A Bukás - Hitler Utolsó Napjai című film nézése közben ti sajnáltátok Hitlert?

Figyelt kérdés

Én igen.


Nem vagyok náci, de Hitler a brutális tulajdonságaitól eltekintve nagyon művelt, filozófikus ember volt.


Volt egy víziója egy alternatív társadalomról, jól látszik pl. azon jelenetekben amikben Speer-nek az építésznek mutatja a maketten, hogy hogyan nézne ki Germánia, az újjáépített Berlin, mint az egész Világ új Fővárosa, miközben talán neki is motoszkál a fejében, hogy ez úgy sem fog létrejönni, mert a szovjetek és az amcsik hamarosan betörnek. Látszik is rajta a rejtett idegessége, ahogy remeg a keze, nagy önkontroll kellett ahhoz, hogy ilyen helyzetben is civilizáltan viselkedjen és csak ennyi jelét adja egyre jobban eluralkodó pánikjának.


Amikor a ruszkik már Berlin keleti kerületeiben járnak, már Hitler is nem létező hadosztályokról beszél, és Steiner-ről, aki a valóságban rég megfutamodott. Dacára az elveinek, Hitler sokkal civilizáltabb embernek mutatkozik, mint az amcsik vagy akár a szovjetek, egy vérbeli európai értelmiséginek.



#film #bukás #náci #sajnálat #Hitler #Bukás Hitler Utolsó Napjai
2019. ápr. 20. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért remegett az egyik keze, mert megsérült a merényletben. Persze, hogy sajnáltam, de én amúgy is hazafinak és a történelem leghíresebb alakjának tartom.
2019. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Inkább szántam szerencsétlen marhát.

[link]

Ez 1936-ban készült róla, a berlini olimpián.

2019. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Hitler is csak egy tömeggyilkos volt a sok közül.
2019. ápr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező ha előadok egy szép beszédet arról hogy miért kéne kiírtani a teljes rokonságodat, akkor engem is nagyon sajnálni fogsz ha utána elbukok? De csak miután meghaltál.


Butaságokat beszélsz, menjél oszt sz*pd le a hitleredet ha annyira tetszik. Ostoba kis f*s.

2019. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
4, attól függ. A rokonságodé a Világbank, a FED, az amerikai tőzsde, Hollywood és a teljes média? Ők találták ki és vitelezték is ki a kommunizmust, 100-150 millió áldozatot szedve? Elfoglaltak egy másik országot a 20. században, és gettóba zárták a korábbi lakosságot? Milyen vallást követnek? Vallásuk szerint egyenrangú velük a többi ember? Mindenféle infó nélkül nehezebb eldönteni.
2019. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
5 a kereszténységben mindenki egyenlő, mert aki nem keresztény azt fell kell gyújtani. Aztán ugye nem a keresztények írtottak ki egész kontinenseket. Melyik vallás kezében van a fél a világ? Zsidó-keresztény ugyanaz. Dehát jézus (hitler) tanításai szerint a keresztény szent és bűntelen. A zsidó meg ellenség.
2019. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Biztos sajnálni fogom azt az embert, akinek a nemzetiségem miatt alsóbbrendű, kiírtandó elem vagyok.
2019. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
7, érdekes, ezt írhatnád az ellenségeire is. És ők voltak előbb.
2019. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!