Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bayer Zsolt pofáját hogyhogy...

Bayer Zsolt pofáját hogyhogy nem rúgták még szét?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a bajom amit mond, hanem azzal AHOGY mondja... Iszonyatosan idegesítő, arrogáns, beképzelt, flegma stb stb.. Szinte Hajdú Péterrel tudnám összehasonlítani. Undorodok az ilyen "emberektől"...

2019. máj. 10. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert értelmes ember sz@rt nem rugdos!
2019. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom mert futballhuligán pribékjei meg verőemberei csak a fityesznek vannak.
2019. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem egy ilyen ostoba emberre egyszerűen nem kell figyelni. Nem kell beszélni sem róla, teljes mértékben ignoràlni kéne.

Ha nem lenne igény rá, akkor előbb utóbb feladnà a mocskolòdàst. De amíg több száz ezren nézik és kielemezik utólag, addig látszik, hogy van rá igény.

Fizikai erőszaknak meg főleg semmi értelme. Én pl nem szeretnék ilyen áron kormányt váltani. Legyünk már különbek náluk.

2019. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Ők is emberek a buborék mögött... Ha hánynod kell tőle ne figyelj rá. Nem kötelező követni a híreket meg a politikát. Látod még én is élek.
2019. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Miért kellett volna szétrúgni?

Információim szerint a mocskolódás kizárólagos jogát a baloldal nem védette le!!!! Tehát, szerzői jogokat nem sért!

Ha szólásszabadságra hivatkozva a baloldalnak lehet mocskolódni, rágalmazni, akkor miért zavar?

A 2,8 millió szavazóból itt még senki nem tette fel a kérdést, hogy Bangóné pofáját, miért nem rúgta még szét valaki?

Egyébként, mi ez a kényelem???

A kérdező szeretné pofán rúgva tudni Bayert és mástól várja el??? Édes Öcsém! Nem ismered a mondást? "Magad uram, ha szolgád nincsen!"

Ja??? Hogy annak lennének következményei? Na és? Annyit nem ér meg?

2019. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ugyanazért amiért semelyik trágár politikust sem rúgták szét az emberek, pedig vannak páran. Nem éri meg. 5 percig jól esne aztán pedig a börtönben gondolkozhatnának rajta, hogy inkább csinálhattak volna valami értelmesebbet is.


Én sem bírom a Bayert mert szerintem nem azzal fog előrehaladni az ország, hogy k**va anyázik az európai parlementes politikusoknak meg az ellenzékieknek, de ameddig a Fidesz nem érzi úgy, hogy túl sok addig ez nem volt változni. Felesleges rajta idegeskedni, megpróbálom inkább csak elkerülni a vele kapcsolatos dolgokat.

2019. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert újságírói életműve részének tekintik a kijelentéseit és uszító írásait és ettől megkülönböztetik az apát, férjet és szülőtisztelő gyereket. Valamiből meg kell élni, lehetőleg jobban, mintha középiskolai tanár lenne. Ahol egyébként selypessége miatt kiröhögnék a tanítványai.
2019. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Idővel kitermelődik majd egy V. Es pont úgy elkapja majd az ilyen bajer féléket mint a filmbeli változatát akiről kopizta magát bajer.

Mondjuk eleve érthetetlen hogyan választhat magának példaképül valaki egy egy ekkora ellenszenves negatív fa szt mint prothero?

2019. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ezt én sem értem, pedig anno Csintalant is lerendezték.

Mondjuk lehet, hogy a Zsóti még épp nem lépett senki bütykére. Az, hogy hülyeségeket beszél, nem izgat senkit, tojnak rá.

2019. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bayert nem rommá, hanem hülyére verték! És ez biztos!

Hallottad már beszélni?

Naugye...

2019. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!