Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyíregyházán milyen valójában...

Nyíregyházán milyen valójában az életszínvonal?

Figyelt kérdés

Hétvégén jártam ott először, meglepett milyen tiszta, rendezett, nem egy lepukkant hely benyomását kelti az összkép, mint némelyik másik megyeszékhely, vagy mondjuk pár sokkal híresebb erdélyi város.


De nem is ez szúrt igazán szemet, hanem az, hogy a kerékpáros eseményen, amin részt vettem, komoly bringakölteményekkel találkoztam. A résztvevők nagy részének olyan bringája volt, ami újonnan a 100-300 ezres kategóriába esik, pedig inkább hobbistának tűnt a résztvevők többsége.


Nyilván pár ezer ember nem feltétlenül reprezentatív, de kíváncsi lennék hogy az átlagember az átlag alatti fizetésekből hogy tud ilyenre költeni?


2019. máj. 29. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyíregyházát divat lenézni, mint a legcsóróbb megyeszékhelyet. Aki így gondolja, az nagyon tudatlan!

Nyíregyháza egy rendezett nagyváros!

A rendszermódosulás után Debrecennel versenyeztek és sokáig pariban is voltak!

Aztán 5 éve mindkét városban polgármesterváltás volt, Debrecen sebességet váltott, és nagyon elhúzott - Nyíregy egy kicsit lemaradt, de még mindig jobb mint S.tarján, Szolnok, Veszprém vagy Szombathely.

Sóstó nagyon kiépült, így már a fürdővárosok közt is jegyzik.

A legnagyobb produkció Nyíregyházán az állatkert. Benne van Európa 10 legjobb Állatkerje között; egymaga jobb mint az ország összes állatkertje - aki nem hiszi az menjen el: hihetetlen nagy élményben lesz része!

Nem szegény város, jó buszokkal, iparral, kereskedelemmel. Sokat fog profitálni Debrecen közelségéből!

2019. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!