Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet/lehetett aláírni az...

Hol lehet/lehetett aláírni az Európai Ügyészségről szóló petíciót?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban sehol sem láttam standokat vagy aktivistákat, ahol alá lehetett volna írni az Európai Ügyészségről szóló petíciót, pedig több városban (például Székesfehérváron, Gárdonyban) is megfordultam számtalanszor. Érdekes, hogy a nyugdíjkorhatárral kapcsolatos petíciót szinte a képembe tolták még évekkel ezelőtt, azt valahogy sokkal hatékonyabban csinálták.

2019. jún. 5. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Kis kérdés hozzád. Szerinted mi történik ha aláírod? Mi történik ha aláírják 1 millióan akár?
2019. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Online letölthető volt az ív, nem kellett menni sehová. Kinyomtattad, aláírtad meg aláírathattad a családdal, stb. és postán fel lehetett adni H. Á.-nak vagy online visszaszkennelni.
2019. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Abban viszont igazad van, hogy így nulla publicitással nem lehet ezt normálisan csinálni, szinte csak a neten terjedt az egész, mikor, hol, hogyan, ez a lényege a Fidesz sikerének. Amennyire csak lehet visszavágni az ellenzéket, míg ők a csapból is folynak minden háztartásban.
2019. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Minden piacon meg városközpontban volt pultozás és az ív az összes ellenzéki pártnál. Szinte minden hétvégén láttam őket szombatonként. Most már leadta hadházy vmi 680ezer összegyűlt tehát nem söpörhetik le a fideszesek meg nem hazudhatják azt hogy tavaly áprilisban ez ellen szavazott minden magyar ember.
2019. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2: Ühüm, és erről honnan kellett volna tudnom? Nem hallottam róla, hogy online is lehet ezt csinálni.


#4: Különös, hogy Gárdonyban és Székesfehérváron mégse láttam őket pultozni, mikor anno mászkáltam a frekventáltabb helyeken.

2021. jún. 17. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
#5 Nem érzed "némileg" megkésettnek a választ egy 2 évvel ezelőtti kommentre?
2021. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Nem. Miért kéne? 🤨
2021. jún. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!