Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hát ebben a cikkben jól...

Hát ebben a cikkben jól leszedik ezt a gyereket, Ti mit tennétek ha O. V. fia lennétek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Gáspárnak van gépfegyvere és tankja, a szennymédiának meg nincs, hoppá :]
2019. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Fognék egy rahedli pénzt és elmenekülnék Costa Ricába.
2019. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

A cikket a Vásárhelyi Mária írta. Ő beszél "nyomorékságról"? Vicc.


Orbán fia -minden szempontból- jó helyen van a katonaságnál. Nem fogja minden mindenlébenkanál senki zaklatni őt sem, a családot sem. Az eddigi tapasztalatai is csak jól jönnek neki.


Én talán eleve a katonaságnál kezdtem volna. De lehet, hogy ha én is egyedüli fia lennék az anyámnak, más lenne a helyzet.

2019. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

"Orbán fia -minden szempontból- jó helyen van a katonaságnál."


Igaz. Ott biztos megtalálja majd azokat az izmos fiúkákat, akiket a múltkor keresett Jézus menyasszonyainak.

2019. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Elég gyenge cikk, kb. blogposztnak elfogdható egy tinitől.


Nem ismerem a részleteket, de egy gyűlölt közszereplő gerinces fiaként valószínűleg tényleg jobb lenne külföldön boldogulni inkább.


Ráhelről már tudjuk, hogy saját jogán is O1G-zhető.

2019. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

A vicc az, hogy ugyanazok írogatnak ilyen mocskos cikkeket meg posztokat a miniszterelnök gyerekeiről - akik a világot telesírták meg az országot feljelentgették amiatt, hogy soros meg Juncker plakátra kerültek.

Őket, akik közszereplők és maguk vállalták hogy részesei lesznek a politikának, őket nem szabad piszkálni, bezzeg Orbán gyerekét ott mocskolják ahol érik.

Azt adják ami a lényegük, ők ennyire képesek. Mocskosak kívül belül, ezért mocskolnak mindenki mást is.

2019. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Van benne valami... Gáspárnak igencsak nehéz úgy elérnie valamit az életbenb hogy ne "a viktátor fiacskáját" lássák benne. Neki mindent többszörösen kell bizonyítania -ha nem akar olyan lenni, mint Ráhelke...

Még keresi azt a lehetőségetb ahol kitörhet az apja árnyékából -nem értem, mi ezzel a probléma...

2019. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!