Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit fogunk majd kezdeni azzal...

Mit fogunk majd kezdeni azzal a sok százmillió klíma menekültel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 01:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt is rossz lesz, Pest kb. lakhatatlan lesz.
2019. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9 "Ha te Afrikából menekülnél új haza után nézve, te sem az orosz sztyeppékre mennél, hanem oda ahol lehet boldogulni, előre lépni."

Nem tudom mi benne a bonyolult, de akkor megpróbálom ismét.

NEM KELLENE ELJÖNNIÜK ONNAN, MERT VAN SAJÁT ORSZÁGUK.

AZÉRT kell OTT segítenünk, nekünk, az infrastrktúránkkal, tudásunkkal, pénzünkkel, hogy NE IS KELLJEN elmenekülniük.

Tényleg nem értem miért van ennyi problémátok egyszerű szövegek megértésével is? Hogy boldogultok az életben? Hiszen így még egy étlapon sem tudtok kiigazodni.

2019. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak egyetlen dologtól fog függeni.

Hogy az oroszok felfegyverzik őket vagy nem. Ennyi.

Ha nem,akkor pár katonai helikopterrel akár ezreket ki lehet vonni a forgalomból. Ha felfegyverzik őket az oroszok akkor viszont kemény korszak fog következni és akár győzhetnek is.

2019. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12: Nem tudom, megérted-e ha akkor másként fogalmazom:


Azééé kell eljönniük majd, mert 50 fok lesz árnyékban, nem lesz élelem, kiszáradnak a természetes vízforrások, stb.

Értjük hogy van országuk, csak nem tudnak majd annyian megélni benne.


Így érted, vagy leírjam még egyszerűebben?

2019. júl. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!